O rodičích a dětech (2007)

už vod dob kely femily mě tydle rodiný atrakce nijak zvlášť neberou,,,tady už de sice i celkem poznat jestli má dotyčnej protagonista lulana, ale i tak ve mě tendle film zanechal jakejsi schizoidní nádech ...něco podobnýho sem zažil předloni, když sem na vesnici přebíhal asfaltku a srazil mě kominík na kole....na jednu stranu pepík z rodu somrů, na druhou vodopád jalovosti z úst luboša a jeho maminy,...a protože podle starého romského přísloví je tasemnice jen tak silná jako její nejslabší článek....musím se nyní zavrtat hlouběji než kdy jindy a vylovit pro daný účel pouze dvě, takřka nestrávené, pecky

Evolution (2002) (seriál)

mojí učitelce přírodovědy čouhaly chlupy z uší,,,proto přesvědčit nás, nedalo zas tak moc velkou námahu... škoda že naši prarodiče taky neměli názornou ukázku vývojového mezičlánku, možná by pro ně bylo přecejenom schůdnější uvěřit že adam a eva chodili po čtyřech a vyzobávali si breberky z hlavy

Milionář z chatrče (2008)

ten žánr ignorovat....je to klasická bombajská pohádka......tý holce měli na začátku vypálit voči,,,zajímalo by mě, jesi by ji ten vocas hledal i tak......kazdopadne devadesat je moc, kor s takovym lacinym koncem,,,ta triviální otazka za dvacet milionu se este dala jakštakš zkousnout...uznavam ze saša bimbas asi nebude v indii nejoblibenejsi cetba,ale volání příteli na telefonu v přímým přenosu?,,,,no snad prijedou popeláři a trošku to srazej

Pat a Mat - Malování (1982) (epizoda)

..ja byl tudle na brigádě u dost línýho souseda a dostal sem za úkol natřít totálně rezatý topení a jednu stěnu vobejváku...topení sem takjako že lehce secesně přetřel a šel vod toho..."TOPENI HOTOVO!" hlásim... " jak jako hotovo?, zdruhy strany si nato ani nechmát",povida soused.... nastala asi dvacetiminutova vyměna nazoru... ja tvrdil ze tam to neni potřeba, protože to není vidět,,,, on, že to nevadí a že když mě za to natřený topení zaplatil, tak ať ho koukám natřít celý,,, ..a protože mě jentak něco nerozčílí, tak sem mu hezky slušně a se sluníčkem na tváři řek, že platit mě vod hodiny tak mu to klidně vezmu celý,ale platí mě jednorázově, takať mě kurva nesere a nedělá ze mě debila, že je mi fuk že má chromý ruce a ať si to natře sám... .....neco si zamrmlal, řek že sem linej a že se mam sebrat a vypadnout,ale prachy at necekam zadny,protoze sem nedokoncil zadanou praci,,,tím mi uďál čáru přesrozpočet,,musel sem se vrátit zpátky a dodelat co sem zacal, i kdyz natírat posrany topení ze spod a zdruhý strany postrádá logiku..........On mi ale promluvil do duše,,,vysvětlil mi, když už něco dělám, tak to musím dělat pořádně..a že taky když meju chodbu, nezamtám jen to co je vidět, ale zvednu rohožku a vysmejším to i pod ní, a stejně tak je to prej u všeho,,,i u natírání, a ze kdyz neco natírám, tak nejen ze predu,kde je to vidět,ale musim přece i z druhý strany,,,jojo..zprvu sem to moc nechápal, ale když mi to tak pěkně vysvětlil, uvědomil sem si že to skutečně smysl dává ...bez řečí sem mu natřel topení,,,bez řečí sem mu natřel stěnu a bez řečí sem šel a vymaloval zeď i u sebe doma...a von me tedka pred lidma pomlouva, ze sem mu ukrad barvu(barvu za sedum stovek, kterou si on, mrzák musel koupit z invalidky) a vymaloval si s ni byt...... snazil sem se mu uz nekolikrat vysvetlit, ze sem s tou barvou vlastně nevymaloval svůj byt, ale pouzil ji k tomu abych natřel jeho stěnu i z druhý strany...ale nedá si to zaboha vysvětlit

Želví nindžové 2: Tajemství kapaliny (1991)

jej...to už je let kdy sme u tohodle sedávali...v tý době, kdo neměl nábytek polepenej želvíma samolepkama byl za nehoráznýho lůzra.....nebo jak se tenkrát říkalo ...pokakný prkýnko.......tehdy byl taky, u nás mrňousů, dost oblíbenej strejda roman ze ždírce.....vždycky když přijel, všici se kolem neho slehli a at rikal co rikal, viseli mu u huby a inhalovali kazdy jeho slovo...vostatni dospeli nad tim tenkrat kroutili hlavou....strejc sice celej život tvrdě makal na pile ale jinak byl blbej jak poleno a v jednom kuse smrděl kořalkou....ale to víte děti....v osumdesátym třetim mu chytnul kotouč dva prsty a to .. nám stačilo

Draci (2008) (studentský film) odpad!

žádám náhradu škody (Poprvé viděno taky 5.1.2009 na ČT2, komentář zde jako třetí - taky 6.1.2009 ; počet přítomných - 146 ; teplota Praha/Ruzyně - −8 °C; zpoždění rychlíku 208 Moskva-Praha - 106 minut; aktuální kurz koruny k euru - 26,76 )

Hypermarket (2007) (TV film)

markety sem vzdycky nesnášel...nakupování...co ztoho?,,,vim že když se to tu rozjíždělo a zacínaly ty věhlasný víkendový "slevy a akce"... musel sem vsobotu stávat vopul sedmy a poslusne nasednout do auta,,aby nam tu výhodnou koupi náhodou nekdo nevyfouk...tenkrát me s tím fotr pekne sral.. muset se promenádovat v takovouhle nekrestanskou hodinu ulickama plnyma volezlejch důchodců a hledat dvacetikilový balení arielu...koho by to nebavilo co? ..mě teda ne,,,,tenkrát sem tudle výhodnou koupi hledal asi hodinu...a kdyz sem se k ni konecne dostal...regal byl prazdnej...selaut...a já rezignoval... byl sem vospalej a todle panáčkování mi přišlo ubohý...do toho prokletýho regálu sem si lehnul, přkryl se zlevněnou dekou ze sousední přihrádky a udivoval nově příchozí nakupující svým nezájmem o všecho hypersuper...aspon sem si to tehdá myslel....ve skutecnosti na me lidi nebyli zvedavi...udivoval me jejich nezájem o můj nezájem....pravdepodobne kazdej hledal jenom dobrou koupi a to já nebyl....kdyz ze me naka pani strhla deku a hodila si ji do košíku... vstal sem a šel otravovat toho co tohle způsobil....stal zrovna u nakyho regalu a vypadal zamyslene,,,kolem něj parta podobne uchýlnejch hyjen.. .."PANE VYNDEJTE TO Z KAPSY, JÁ SEM VÁS VIDĚL", zařval sem achytnul ho za rameno..."prosim tě neblbni, lidi se otáčej",snažil se předejít scéně..."PANE, POKUD TU VĚC OKAMŽITĚ NEVRÁTÍTE, BUDU NUCEN INFORMOVAT PATŘIČNÉ ORGÁNY"...."dělá si legraci", uklidňoval otáčející se zákazníky, "je to můj syn,jenom provokuje".. šel sem pryč,,,,bylo to tak..co se týče nakupování protisvé vůli, sem provokatér...jeden z těch lidí co přelepujou cenovky...vyměnují obsah zboží. ...platí tisícové nákupy v drobákách....kovovej vozík nosej v ruce a malej umělohmotnej zásadně vláčej po zemi......a pokud nekdy u kasy v hypernově potkáte člověka kterej si strká ukazovák do nosu a nákup do tašky z pennymarketu, ignorujte ho...sem to já

Sám doma (1990)

mekolík si vánoce užívá...já se je už asi pátou sezónu snažím sabotovat...a musím uznat že letos úspěšnějc než kdy jindy..vod jistýho věku se prej clovek mnohem vic raduje, kdyz muze potesit darkem nekoho jinyho, nez kdyz je obdarovan on sam.....zničehonic se tedy dosavadní smysl vánoc obrátí naruby... už né "mít radost", ale "udělat někomu radost"....to je oč tu běží ...kdy presne se tohle nechutny altruisticky chovani vobjevi se nevi...je to asi u kazdyho ruzny.....proste clovek cloveku koupi darek a vecer u stromku napate ceka, az ten dotycnej darek rozbali, aby videl jeho stastnou tvar....proto sem letos zadnej darek nerozbalil........ale jenom syslil a syslil.......skladal pekne na hromadku a usmíval se na vsechny kolem výrazem mentálně zaostalýho dítěte...napůl odevřená huba ze ktery vykukujou dva předni zuby...: "Rozbal si dárky franto (moje krycí méno pro tendle komentář)..."¨.. - .."NE!"......"Proč ne?", ....ptali se, naléhali,smutně koukali.....premejslel sem co jim povedet...pak sem si rek ze pravdou nic neskazím "..za těch nekolik vánoc sem totiz zistil, ze nejvetsi radost mam kdyz sou darky jeste zabalene...jakmile je totiz rozbalim....sou tam vetsinou naky trapny hadry...knizky co me nezajimaj a spousta dalsich hovadin...proto sem se rozhodl, ze letos darky rozbalovat nebudu a uziju si radosti co nejdýl.."...proste nejlepsi dárek je ocekavani...vlastni predstavivost....taková ta nejistota,kdy si říkáte: co by to tak kurva asi mohlo bejt...............chvili na to se bratr pokusil sabotovat moji sabotáž a rozbalil obalku s nasimi spolecnymy jmeny...byl tam litr....mel zjevnou radost...."jééééééééééééééééééé"(bratr)........."ZABAVUJE SE!"(saboter)......"to máte dohromady, každej pět set" (matka)...."NIKOLIV, VŠECHNO MOJE"(sab.) ..."to neni fér, von mi to sebral"(bratr) ......TY MLČ, ODČTU TI TO Z DLUHU....TED UZ JE TO JENOM TŘI TISÍCE STO"....."hmmm"(br.)....JEŠTE ŠESTERY VÁNOCE A MÁM TO ZPÁTKY...................prarodiče sou slabší povahy, pravdu by neunesli, tak sem jim musel něco nalhat. " ...já sem totiž babi strašně citlivej.....a většinou když rozbalím dárky, mám takovou radost že štěstím pláču a je mi pak před lidma stydno ".... ......bohužel, jako troje předešlý vánoce, i letos jsem se s dárkama na všechny vysral...ale i tak sem to vcelku slušně zaonačil..."VÁNOCE BUDOU LETOS JAKO U EBENŮ, DÁRKY SOU MISTRNĚ ROZMÍSTĚNÉ, CHCETE-LI SCHOVANÉ, PO BYTĚ ....TEĎ UŽ SI JE STAČÍ JEN NAJÍT...."