Kick-Ass (2010)

Tento film je naprosto skvělý příklad humorné marvelovky. Za mě 9/10. Hlavní postava je zajímavá, ale moje srdce patří Hit Girl. Malá holčička zabijačka je naprosto super postava. Film utíká svižným tempem a člověk, který má správné chápání humoru se rozhodně nudit nebude. Finální "Bossfight" je trochu přehnaný.

Highlander (1986)

Tento film jsem viděl poprvé jako dítě a neskutečně jsem si ho zamiloval. Viděl jsem ho bohužel víckrát, než je zdrávo. Za ně má 8,5/10. Naprosto miluji scény, které se odehrávají v minulosti. Šermířské souboje jsou skvěle udělané a příběh je skvělý.

Video Game High School (2012) (seriál)

Seriál jsem zhlédl téměř v kuse. 1. série je 10/10, 2. 8/10 a 3. 9/10. Jelikož to není (nebo ze začátku nebyl) seriál s vysokým rozpočtem, nemůžu ho hodnotit, jako kdyby byl. Přes trochu nesympatického hlavního hrdinu jsem se po několika dílech přenesl a začal jsem ho mít docela rád. Co se týče efektů, nemám co vytknout. Scény, odehrávající se v "herním světě" byly skvěle udělané. Ve 2. sérii začal příběh trochu pokulhávat, ale ve 3. se to napravilo. Celkově se mi seriál neskutečně líbil a doufám v další sérii.

Deadpool (2016)

Tento film ode mě má 10/10. Nemám mu co vytknout. Geniální herecké výkony, boží a vtipný scénář a nádherné efekty. Nic víc dodat nemůžu.

Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel (2013)

Tento film byl pro mě neskutečným zklamáním. Pro lidi, jako jsem já, kteří četli knihu a mají rádi, když jsou filmy podle knih dělané tak, aby byli knihám co nejpodobnější je tento film špatný. Dal bych mu 4/10. 1 za kameru. Co se filmu nemůže upřít je to, že je naprosto krásná, co se vizuální stránky týče. 2 za herecké výkony. Tento film mě hereckými výkony nijak neoslnil, avšak nijak špatné taky nebyly. Poslední bod bych dal za scénář. I když se mi film nijak zvlášť nelíbil, nemohu tvrdit, že bych se u něj nesmál. Věci které se mi ve filmu nelíbili jsou: Nepodobnost s knihou, špatné vystihnutí chování staříka na začátku filmu, špatný český dabing a nepodobnost vzhledu postav od předlohy.