Liga spravedlnosti Zacka Snydera (2021) odpad!

Liga extrémně odpudívých v ještě nudnější verzi. Vážně jsem vůl, že jsem čekal že by to mohl snajdr upravit do zábavné podoby aby to pěkně odsejpalo. Zase jsem si prostě naběhnul. Přidal jen zpomalovačky, zpomalených scén, laciný efekty od asylumu, pár blábolů, jinýho digitálního kozla. A celé to ještě jednou zpomalil, aby to natáhl na 4. hodiny. Ještě tomu dal punc TV sračky formátem 4:3 v roce 2021 bravo.... 3% PS: Zlatej Batman a Robin, začínám mít ten film i docela rád

Otčím (1987)

Vůbec to nebylo špatný, taková oddechovka, pár vraždiček, jedny kozičky a pár taťkovejch hlášek :) 65%

Legenda (1985)

másky skřetů i čerta slušný, jinak je to trapná pohádka pro fakany. Nelíbilo se mi to ani když jsem čuměl na VHSku jako malej bastard.

Legenda o zlaté perle (1987)

po letech už to není taková pecka, jako když jsem na tom byl kině co by malej parchant. Nejlepší na celém filmu je ta kosmická raketa ve tvaru draka. Dost mi připomíná PKM Rayquazu

Semena zla (1981)

ty vole, mě to docela bavilo. Jo fajn na Aliena se to nechytá ale vůbec to nebylo k zahození 75%

Leprechaun 2 (1994)

tohle už byla echtchujovina. Jednu slabů za scénku kozy vs sekačka.

Skřítek (1993)

taková chujovina pro děcka. Pár vtípků ušlo, mno a sexy prdelka a bradavky mladičké Dženifr Anistounový hmmmm 57%

Hnüs (2019)

škoda, první půlka byla supr, chlast děvky, drogy, kozy a rekonrol. Pak se to zvrhlo do rodinkového drámotu