Černé Vánoce (2019) odpad!

další feministický výblitek! Té piči co to točila bych dal po hubě lopatou na sníh a přivázal ju ke kuchyňskýmu dřezu. Podle téhle sračky chlapy nemají nic jinýho na praci než jen znásilňovat chuděrky ženský....

Jako v bavlnce (2020)

Aha takže dvě feministický lezbičky zase vyhrály nad těma hloupýma mafiánskýma chlapama. Ty vole kdybych měl za tyhle sračky nefhnusu platit tak si radši píchnu vidličku do očí.Rozakunda Pikaču, zestárla a je hnusná mužatka o kterou bych se neopřel ani starou ukrajinku. Tu jednu slabou dávám za to že aspoň tu píču na koncu zastřelili, eště měli tu druhou kurvu upálit na hranici.

Rebeka (2020) odpad!

absolutně zbytečný rýmejk

It's Murder! (1977)

luxusní groteska. Na Raimiho prvotinu, fakt super čurina. Bruce a spol jsou tam tako mladí cucáci :)

Striptérky vs. Vlkodlaci (2012) odpad!

tohle jsem dlouho odkládal a dobře jsem dělal. Měl jsem maličkou naději že to bude zábavná uchylárna, Ale bohužel není. Starý vyzobaný slunečnice, aka striptérky neukazují ani kozy. Vlkodlaci? jako fakt tyhle masky kouzlů, nebo faunů za 10 korun z papírnictví mysleli vážně? Těšil jsem se aspoň teda na Roberta, ten tam byl jen na pár vteřin a nic nepředvedl. Odpad jak vyšijije

Mrtvá a živá (1940)

kratší stopáž by téhle Hičovině prospěla. Jinak docela spokojenost

Smrtící stroj (1994)

tak jako žádná sláva ale Bradík byl fajn šilenčík :)

Pozemšťan (2007) odpad!

asi 4.hodinové plácání o hovně, které má bejt jakože kůl šokující. žádný kozy, krev, monstra ani pokémoni. Navíc ten nápad vykradli z Batmana, dokonce ten krypl jmenuje i Savage jako používaný jméno. To jen pro ty pozéry co se nad touhle nudou rozpívají, jak je to úžesný žužu filmík. https://www.postavy.cz/vandal-savage/