Tom a Jerry (2021)

kerej uchylnej teplej buzerant měl potřebu tam místo hudby nacpat to opičí nadávání!!!! Takhle si opravdu ty groteskní vtípky nemůžu užít a měl jsem co dělat abych nedal odpad. sry Chloe

Drsný spasitel (2019) odpad!

Předlohu neznám, vlastně jsem od Žabníka ani nic nečetl. Pokud je kniha stejně přeplácaná a nezáživná jako tohle "umělecké dílo" tak potěš koště. Mám rád postapo filmy, mám rád amatérskou tvorbu. Bohužel tohle je jen jeden velkej trapas, myšmaš absolutně všech žánrů, který nefunguje. Pokud to měla být parodie, tak není vtipná. Nebo je ten humor tak vysoce inteleguánální, že jsem ho nepochopil.

Bojovnice (2020) odpad!

Proč já té paní Mařce Liškové tu drsnou vojandu nevěřím? Ahááá, bo se ten film tváří stražně vážně a dramaticky. Což vona absolutně nezvládá. škoda, keby to urobili odlechčeně ako tu chujovinu s Chloe, Gremlini v oblacích, tak to mohlo bejt fajne. Takhle se to vleče, je to nudný, nezáživný a ten gigitální lev je horší jak žraloci v Sharknádu. A to jsem ten poslední co by vyčítal špatný efekty, když mě film baví tak si vystačím i s maňáskem s kuchyňské chňapky. A uplně to narovnal te sluníčkovský hevyend. Fakt odpad

Stín v oblacích (2020)

je to teda totální pičovina, nicméně jsem se u teho fakt bavil: Možná je to tím že mám pro Zabíjačku Chloe slabost ale tady prominu i tu těžkou feministickou propagaci. Jo a má to solidní 80" synťákovku. Vono se to vlastně celé nese tak trošku v duchu 80. akčního béčka. 72%

Zmrazení (1989)

tohle byl fakt otřes, horší masky jsem neviděl ani na masopustu mentálně postižených dementů. Blby to bylo jak sfině, bohužel to nebylo tak blbý aby to bylo aspoň zábavný. Jednu symbolickou za Lindu 0,57%

Dear Mr. Gacy (2010)

krásná ukázka toho co za pomatence jsou ti buzejanti.