Slunečná - Jeden z nás (2020) (epizoda) odpad!

Lenka Hornová: "Ordinaci jsme cíleně přestali ustupovat z cesty", na to se dá říct jedině "hm, dobrý holka." Ať už se jedná o Ordinaci, Ulici, nebo Měsíčnou, můžete se spolehnout na nejvyšší kvalitu tv tvorby celého worldu. Měsíčná řeší obyčejné problémy života v českém rybníčku a právě proto si okamžitě získala mé srdce, nebo si ho získala jen Bureška, která kdyby nevypadala jako logo jisté CZ punk rockové kapely, pak by byla teoreticky shaggable (v rámci zabránění sexuálního harašení jen v AJ), a jinak celej seriál patří spláchnout do hajzlu? Ať tak, či onak, 1,5 mega inteligentních občanů má jasno!

Magická slova: Příběh J. K. Rowlingové (2011) (TV film)

Nevím, jak moc tento film kopíruje skutečný život J K. Rowlingové, rozhodně ale mi to přišlo jak dost idylická selanka, tedy až na anabázi z Jorgem. Jelikož jsem naprosto nekritický fanda Harryho Pottera, tak hodnotím takto vysoko.

Tajemství Severní Koreje (2018) (TV film)

"Pokud skutečně chcete přinést práva severokorejským lidem, odstranění Kim Čong-una je nejrychlejším způsobem." Politické tábory vězní 120000 Severokorejců jen proto, že měli smůlu a narodili se v zemi v područí nejhorší ideologe a jen proto, že mají odlišou představu demokracie. Zkuste jim říct, že SK je dobré místo pro život a že Kim je hodný strýček, a zřejmě si pod vousy zadrmolí cosi o nejzkurvenějším státě na světě. Já jen doufám, že se místní soudruzi a soudružky hodně brzy vzpamatují. Chtěl jsem zde ještě napsat, co si myslím o Kimovi, ale radši jsem si to rozmyslel, neboť nevíme, jak moc nervózní je jeho prst nad oním tlačítkem.

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad) odpad!

Tento pořad mě tolik uchvátil, hlavně vynikajícími hereckými výkony a úžasným moderátorem, který vůbec neklesl až na samé dno televizní tvorby!!! Hned zítra se hlásím do konkurzu, ne snad, že bych se zhlédl v opravdových problémech a trápení od pohledu nesmírně inteligentních lidí, alébrž nutně potřebuji menší finanční injekci (nedávno jsem zakoupil nový mobil, hlavně proto, abych mohl napsat tento pochvalný komentář) v podobě oněch 3200,- netto, které tak altruisticky rozdává TV Srračkandov každému, kdo se chce na necelou hodinu zviditelnit před chápajícím diváctvem nejlepší televizní stanice pod sluncem. Nebo je to všechno jen simulace a my se nacházíme v Matrixu? Každopádně jsem díky Honzovi a Jaromírovi nalezl nový smysl života, děkuji kucí!

Cikáni jdou do nebe (1975) odpad!

Co jiného než odpad se dá čekat od sovětsko-moldavského filmu?

Soudce Alexandr (2017) (pořad) odpad!

Pan Mirek má potíže a má strach, že brzy umře, to je to jediné, co jsem za pár minut sledování tohoto klenotu pochytil. Jednoduše nejsem schopen zcela pochopit tento pekelně psychologický superpořad, nemám na to mozkovou kapacitu! Proto tě prosím, Mirdo Soukupe, dávej do programové nabídky TV SRRAČKANDOV více selských a zemitých pořadů, aby se chytala i taková obyčejná lopata jako já. Děkuji Mirdo.

Belsen - vzpomínky na peklo (2020) (TV film)

Tento dokument o koncentračním taboře v Belsenu se nesledoval vůbec snadno, mj. i kvůli hudbě, která vyjadřovala toto tíživé období. Hlavně ke konci hodně drsné.

Battle Royale (2000) odpad!

Kde tahla trapárna vzala tolik procent? Měla mě varovat vysoká hodnocení ústřední čtveřice "intelektuálů" a mých věčných protipólů. Vždyť tenhle "film" nemá žádný děj, je nezajímavý a nudný a je ouplně vo h....!

Démanty noci (1964) odpad!

Čekal jsem, že tento výtvor bude stejně skvělý jako "Modlitba pro Kateřinu Horovitzovou", ale bohužel tento výtvor (nevím, jak jinak ho nazvat) je absolutně vo ničom a to píšu převelice slušně.

James Cameron: Příběh sci-fi (2018) (seriál)

Jediné, co mi zde vadilo, byly ukázky z takových pavýtvorů jako "Hunger Games", "Příběh služebnice" a dalších, které jdou naštěstí absolutně mimo mě, jinak super.