EXODUS: Bohové a králové (2014) odpad!

Vizuálně je to super, ale to je u Scotta samozřejmost. Zoufale mi chybi prostě děj, síla postav, příběh to co je v Gladiatorovi atd.. Proste na biblický příběh je to hodně málo. Pro mě zklamání.

Piráti na vlnách (2009)

Geniální, anglická retrokomedie u které si budete podupávat do rytmu.

Wallander (2008) (seriál)

Jedním slovem skvělé. Každý díl je dotažen do plných. Kenneth Branagh hraje absolutně skvěle. Tento seriál má jedinečnou atmosferu balancuje nad žánrem krimi thiller šmrncnutý psycho dramatem. Je to naprosto jedinečný koktejl.

Vinaři (2014) (seriál)

Rekl bych to takhle, někde kdysi dávno tam byl určitě dobrý nápad. Kdyby bylo i lepší obsazení asi by to začalo i fungovat. Takhle je to zase něco mezi od dobrého vtipu po trapnost nad trapnost.

Princezna ze mlejna (1994)

Na téhle pohádce se čím dál víc, vychutnávám takovou tu milou atmosféru české pohádky Jednoznačně povedená pohádka která se směle bude řadit k "Princezně se zlatou hvězdou" atd...

Modelky s.r.o. (2014) odpad!

Pro mě velké zklamání, i přes komentáře které tu jsou jsem čekal,že to bude o trochu lepší. Slibné téma, které je absolutně nedotažené. Ano je tam pár hlášek, které ovšem v kontextu celého filmu vyznívají poněkud strojeně a trapně. 90 minut jsem se v kině střídavě cítil trapně a střidavě se díval směrem k východu. Myslím,že se pan Magnusek po Bastardech vydal špatným směrem tahle komediální témata prostě neumí a možná mu nejsou ani blízká.

Šťastná (2014) odpad!

Tohle je cvičení FAMU druhého ročníku. Na debut je to opravdu málo. Doufám, že to není nějaká nova česká filmová vlna to by bylo strašné.

Dešťová víla (2010)

Já myslím, že z toho je jasně vidět, že né každý se může pustit do natáčení pohádky. Je to celé takové natahované. Bez Donutila by to bylo těžce nekoukatelný.