Dvakrát do stejné řeky (1998)

Konečně!!! Konečně!!! Tenhle film jsem viděl jedné noci v Tv, když mi bylo asi 16. Tehdy jsem z herců znal jenom Penelope a žádná Headey ani Henshall mi nic neříkali. A to nemluvím o Strongovi :D Už tehdy mě film tak zaujal, že jsem mu napálil později bez delšího rozmýšlení plnou sazbu. Od té doby jsem film neviděl, až VČERA VČERA!!! jsem ho nějakou prašivou náhodou našel v né-nijak-oslnivé kvalitě. A je stále skvělý!!! Dokonce bych řekl, že se mi líbí víc než kdysi :) takže stále čistých 5*!!

Smrtící válečníci (2009) (pořad) odpad!

Chápu, že když to točí tupí amíci tak nějaké tlačení frajerů z jejich historie tam bude. Ale udělat nerealistickou simulaci ve které porazí Washington Napoleona??? WTF!!!!??? ten by si s ním bez problémů vytřel prdel a chlapec by se s brekem pakoval. Když si uvědomíte, že i ostatní díly jsou vlastně jenom debilní znásilňování historie pro hloupé američany, nemůžete dát jinak než ODPAD.

Habermannův mlýn (2010)

Největší filmové znásilnění historie od konce komunistitcké éry.. Enjoy.

Valkýra (2008)

Skvělou angličtinou hovořící náckové jdou zabít Hitlera. Jasně, Tomík potřeboval restartovat karieru a Singer si napravit po Supermanovi reputaci. Ale tohle? Na mně celý film působil strašně uměle, ale fakt šíleně. Tohle téma by si zasloužilo lepší zpracování. Na druhou stranu ovšem nemůžu říct, že bych se celou dobu nějak extrémně nudil.

Solomon Kane (2009)

Jackmanův britskej brácha versus (taky) Marek Vašut. Já mám rád historické fantasy a trailer solidně navnadil. Popravdě jsem váhal mezi 3 až 4. Nakonec jsem hodnotil radši níž protože z pohohle potenciálu(jako z každé fantasy) šlo vytáhnou o moc víc. Jinak atmosféra je cool, Purefoy je cool a Vašut skončí pod drnem. Celkově solidní zábavička pro deštivé odpoledne.

Miami Vice (2006)

Spíš tři a půl než čisté čtyři. Celkem to odsýpá...hrdinové jsou sympatičtí, příběh zajímavý, ale styl Michaela Manna moc nemusím...rozhodně lepší než Veřejní Nepřátelé.

Michael Clayton (2007)

Přes pomalejší rozjezd se z toho vyklubalo slušné drama :) 31/2*

Wasabi (2001)

Blbůskta s otravnou japonkou a "macho grande" Jeanem Renem. PS: Moje hodnocení je ovliněno tím, že nemám rád nic asijskeho :-/

Street Kings (2008)

Slušná kriminálka s výborným Evansem a Lauriem :) PS: Reevese moc nemusím, ale tady mi taky nevadil :) PS 2: Jméno postavy "Discant"(čti Diskant) je awesome :D

Ajťáci (2006) (seriál)

I přes to, že jsem se v tomto seriálu nedokázal ztotožnit s ani jednou s postav, jsem si ho zamiloval. Při každém dílu umírám smíchy :D