Gothic Vampires from Hell (2007)

Z filmu sice priam srsi to ze sa jedna o videofilm ale ked som videl ten nazov tak som si to musel jednoznacne pozriet.Pri natacani museli byt spotrebovane hektolitre umelej krvi ktora strieka na metre daleko je sice malo hodnoverna ale da sa to nejako prezit.Najvacsim plusom je vyber hereciek ktore sice nepodavaju oslnive herecke vykony ale ako upirky su fajnove:) Hudba tiez nieje zla ale cakal som trochu tvrdsi metal.. Celkove zhodnotenie 2 hviezdy.

Svéráz národní politiky (2003)

General Ivolkin(Michalic) sa zaplietol do politiky.Jeho protikandidati:komunista,mafian a tajna policia sa snazia zistit na co prisiel Kuzmitch s tajomnym elixirom a ako chce pomoct Michalicovi v kampani.Vo filme sa strtavame aj s dalsimi znamimi postavami ako je Semyonov a lyova.4ta cast o skusenych alkoholikoch je o nieco slabsia ako lov v zime...ale stale sa je na com zasmiat a ked uz nie zasmiat tak aspon pousmiat.Davam slabe 3 hviezdicky

Svéráz národního lovu v zimě (2001)

V porovnani s prvymi dvoma castami mi to vychadza na najslabsi diel ale stale je na com sa zasmiat,pripitky a suche rady(aj ked v danej chvili uz nepotrebne) su stale skvele. Najviac som sa zasmial pri love na dive prasa:))

The Damned (2006)

No ako to zhodnotit... Ak to natacalo 5 mexickych pristahovalcov v nejakom napravnom zariadeni v USA,tak je to dielo hodne obdivu a fandim im nech dostanu amercike obcianstvo a zacnu sa venovat natacaniu porna.Kameru uz na to maju(ak to nebolo tocene nejakych fotakom alebo mobilom).Este tak zohnat nejake dievca ktore by aspon trochu vyzeralo k svetu,pretoze v tomto filme take nenajdete.Ze to bolo o upiroch,a niektore pravidla aj platili tak dam 1 fviezdu.

Noc v muzeu (2006)

Normalne za 2apol * ale Robina Williamsa nemozem ani citit takze Vysledne 2.Nebola ta uplna blbost...ale dieru do sveta to urcite neurobi.

Bratr 2 (2000)

Vyborny film...Pacilo sa mi to viac ako jednotka....Danila je drsnak ktory vie co a ako a nestrati sa ani v Amerike,kde riesi problemy Kamosovho Brata hokejistu,ktory hrava v nhl a miestny mafian mu dlzi nejakych 900 tacov.V par zaberoch sa tam mihl hokejistii Jagr,Kasparaitis a myslim ze aj Morozov.

Temná hvězda (1974)

Obsahuje mnoho spoilerov!!!! Tak tento pocin mi fakt nesadol...Nudil som sa viac ako spomynani astronauti po 20tych rokoch v kozme....ked prislo na krmenie mimozemstana,zostal som ako obarny pretoze vyzeral(a asi aj bol) ako nafukovaci balon s ktorim som sa ako decko hraval v bazene na kupaliskach.....doslovne fiozoficke prehovaranie atomovky aby nevybuchla....na konci som sa trochu pousmial....ale to je tak na 1 hviezdu...carpenter dokaze natocit perfektne filmy....ale aj riadne sracky ako je tato

Plán 9 (1959) odpad!

Respect...perfektny plan:))

Abominable (2006)

Na moje velke prekvapenie to nebola az taka uplna hlupost.Kym sa nezjavil Yeti v svojej celej krase bolo vsecko ako ma byt...ked ho vsak ukazali celeho tak to uz neyzeal az tak dobre:)) Ale Umrtia boli celkom v pohode a a aj Henriksen si zastrialal trochu z Brokovnice.DFavam 2 a pol hviezdy

Piráti ostrova pokladů (2006)

Nehcapem preco sa na taketo veci dava zlakat Lance Henriksen...Ked som cital o com to(Ostrov Pokladov trochu inak:)) je vyzeralo to dost zaujime a zabavne,zial skutocnost bola velmi velmi nezaujimava a tu 1 hviezdu zachranil len spominany Henriksen