Ať vejde ten pravý (2008)

Velmi som sa tesil na tento film,ale v prvej polovici som uz zacal pochybovat ze tento film bude podla mojho gusta.A mal som pravdu,film bobec nebol podla mojho gusta!!!. Ale na moje pocudovanie ma postupne film dost vtiahol a na konci som bol rad ze som sa tomuto snimku nevyhol.

True Blood: Pravá krev (2008) (seriál)

Po zhlaidnuti prvej serie mam z tohto serialu presne rovnake pocity ako ked som dopozeral prvu seriu serialu Supernatural. Tiez som nebol uplne ohureny ale videl som potencial,ktory vidim aj tu. V pripade supernatural ma moj instinkt nesklamal tak dufam ze aj tento serial sa poriadne rozbehne a zacne sa viac venovat akcii a obmedzi tu romanticku cast:) Tak po 3 tej serii zvysujem hodnotenie na 4 hviezdy.....3tia seria je proste perfektna.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Da sa na tom zasmiat ale na 90 percent to teda nieje....Pre mna lahko nadprimerny komedialny serial.Ked sa to snazim porovnat tak sa to da zrovnat s it crowd a v tomto duely it-ckari vyhravaju na celej ciare

Zlověstné ticho (2007)

Bola to vlastne totalna kravina ale natocene to bolo na jednotku.Normalne som mal aj ten prijemny divny pocit miestami co sa mi uz pri sledovani hororov veomi nestava:)

Sám v temnotě 2 (2008) odpad!

Toto je fakt totalny priklad odpadu...ja sa fakt cudujem ze som to dokazal dopozerat. Cakal som totalnu blbost na ktorej sa zasmejem ale na tomto sa nedalo smiat.....skor som mal slzy v ociach. Boze Lance preco sa ty davas zlakat do takychto skvostov :(

Svůdné zombie (2008)

Ako jasne ze to hodnotenie je dost nevyvazene oproti tomu ako hodnotim "normalne" filmy ale nemozem inak. Normalne sa mi to celkom pacilo...az som bol zo seba zdeseny:). Englund bol totalne stylovy a aj stripterky neboli na zahodenie,a ked este k tomu pripojime evil doktora s evil planom..no zasmial som sa dost..

Babylon A.D. (2008)

Velka skoda...zaciatok v rusku bol velmi podareny. Najlepsie bola cesta vlakom cez zamorenu oblast...vyzeralo to riadne depresivne...Ale co sa dialo potom ma teda dost zarmutilo..akcne sceny sa skladali s co najrychlejsieho strihu v ktorom keby si vin diesel drbol jednu sebe tak by si to nik nevsimol, pribeh zacal jemne povedane pokulhavat a bez nejakeho zmysluplnneho konca aj skoncil...

Jericho (2006) (seriál)

Velka skoda ze to zastavili akorat vtedy ked sa to tak super rozbiehalo:( V prvej polovici prvej serii to bolo iba take nemastne neslane ale ku koncu a v druhej serii to uz bolo to prave orechove.Este raz velka skoda ze to pozastavili

Amityville: Dollhouse (1996)

Tak sa mi podarilo dopozerat amityville seriu a na moje prekvapenie bolo Dollhouse najlepsie pokracovanie od skvelej 2ky. Postava mrtveho vojaka bola super,mal aj celkom dobru masku a hlavne zmysel pre humor:)

Amityville: Image zla (1993)

Zase podpriemerne pokracovanie ale tentokrat nastastie bez nutkania rozbit notebook pri pozerani ako to bolo pri sledovani The Amityville curse.Raz sa to pozriet da ale neviem si predstavit ze by som si to znova pustil. Pri tejto serii sa mi zda ze kazde dalsie pokracovanie je takpovediac "od veci" a nerozvyja moc pribeh z amityvillu a to sa mi moc nepaci.