Zkratka ke smrti (2009)

velmi zle....Neoplati sa na to ani pisat komentar ale tak ked som uz zacal tak par viet uz napisem. Divny "horor" ktory netusim komu bol vlastne adresovany a ako je mozne ze niekto na takyto namet da peniaze. Do 50mminuty sa nesalo absolutne nic..a uz ma zacali premahat mdloby...ale akosi som sa prebral a "vychutnal" som si poslednu akciu....Za cely film sa mi pacil jediny zaber(urcite vsetci kto sa odhodlaju pozriet tento film budu vediet ktory)..a ten vyspickovany koniec, ktory nas mal akoze polozit...no nemam slov....bolo to prinajmensom usmevne....Takze knecny verdikt...pozerajte to iba ak sa uz fakt neskutocne nudite alebo si hcete nieco pustit na zaspanie.

Dům démonů (1997)

Tak sa mi konecne podarilo zhladnut aj 3tie pokracovanie Night of the demons a celkovo som spokojny. Dostal som to co som ocakaval a to zmes hororu a komedie. Angela znovu zadi a premiena teanagerov na demonov ako to bolo aj v pvych dvoch castiach. Nadpriemerny horor aj ked by som ho skvorzaradil o 10 rokov dozadu...rok 97 pripominali len uvodne "futuristicke" titulky

Stáhni mě do pekla (2009)

Konecne som sa dockal nejakeho poriadneho hororu v kinach.(Horor som uz nevidel v kine ani nepametam). Tak sme sa s partiou dohodli ze takuto prilezitost si nemozme nechat ujst.....a podivana to bola fakt na urovni. lakaciek bolo fakt dost...sice maloktora ma vystrasila ale hororov som uz videl fakt pozehnane a hocico ma nemoze rozhadzat:) Ale ansli sa tam aj humusoviny ktore som fakt este nevidel(alebo si to nepametam)....a ciernohumorne scenky mi tiez velmi sadli. Zhrnutie...toto bol fakt film natoceny pre mna:) Jedina chyba ako spominal DaViD´82....postavu milosa mal hrat jednoznacne Bruce....ten by to tam roztocil este viac.

Transformers: Pomsta poražených (2009)

Toto je prvy film co som videl na mfiku od ace ventura 2..cize je to uz par rokov co som amfik nenavstivil:) triky boli na velmi vysokej urovni a aj ma to dost bavilo ale nemal som prehlad ktory robot je vlastne ktory a ci patri k "dobrym" alebom "zlym"...Celkovo taky lepsi priemer

Koledu, nebo něco provedu (1986)

Tento pocin mi fakt sadol...Mam rad rockovu a metalovu muziku a aj horory krasnych 80tych rokov. Je mozne ze som to nadhodnotil..ale nemozem inak:) Vrele odporucam a urcite sa k tomuto snimku este parkrat vratim

Kukuřičné děti: Přízrak města (1995)

Najviac som sa pobavil v poslenych 15tych minutach ked nam tvorcovia ukazali ako ma vyzerat spravny zaporak:) A efekty pri ktorych si aj male decko vsimne ze netvor nici male babky a nie babky su dost na smiech. Keby to bolo natocene v 70tych rokoch nic nepoviem..ale v 95tom??!!!

Černí démoni (1991)

Urcite viem ze 2hy krat to pozerat uz nebudem..lebo to bolo az na par malych vynimiek dost velka nuda...ale vrazdy boli spravene celkom fajn...hlavne oko a sekerou do hlavy:)

Rudý písek (2009)

Tak toto bol velke sklamanie:(...Dead birds je super film, ale tu to riadne skripalo...lakacie sceny boli uplne nelakacie...a len som vzdy pokrutil hlavou ze to hadam nemyslia vazne....tie divne veci vyzerali neskutocne umelo a boli skvor nasmiech......jediny dobry zaber bol pri odkladani flase na stvol:)...

Che Guevara: Partyzánská válka (2008)

Zaujimavy film. Che ma u mna velke sympatie a na tento 2dielny film som sa velmi tesil. Tie iste pocity ako zamlady pri sledovani winetua 3......ze preco musel zomriet?:))

Než ďábel zjistí, že seš mrtvej (2007)

Zase pojdem raz proti prudu...ale tento film isiel uplne mimo mna...nudil som sa ako pes a absolutne ma nezaujimali osudy vrcholne nesympatckych hlavnych hrdinov. Na 3krat som to doozeral horko tazko lebo som uz mal do konca len pol hodku....ak by som 2hy krat pri tom zaspal skorej tak to uz asi nedopozeram vobec:)