Predátoři (2010)

Takze som sa dostal k ohodnoteniu 2000ceho filmu na csfd a som rad ze to vyslo prave na Predatorov. Vsetky tieto filmy o Predatoroch a Votrelcoch sa mi pacia a universum je velmi "vierohodne". Ludia nepobehuju v oblecikoch ako v star treku a nestrielaju po sebe so svetielkami. Je tu plno akcie a subojov s predatormi ci uz s pouzitim techniky alebo ako sa povie "na paste". Predatori vyzeraju majestatne a ked zrucia tak to stoji za to. Celkovo Dost velka spokojnost ale nieco k dokonalosti este chyba(Mozno arny:)) Snam budem niekedy divakom v kine aj na dvojke

Mortal Kombat: Rebirth (2010)

Nemozem inak ako 5 hviezd...vyzera to velmi velmi dobre. Uz sa tesimna celovecerny film. Dufam ze tam b ude plno bojovnikov a drsna akcia:) (ako aj tu)

Vanguard (2007) odpad!

Tak toto bolo ja namna vela. Pocuvat monology hlavneho hrdinu a jeho vyjazdy na harley biku ma uplne znicili. Viem ze je to film s minimalnym rozpoctom ale toto je fakt velmi velmi zle aj na film z minimalnym rozpoctom. A kedze reziser nieje cesky hokejista tak z hovna bic neuplietol:)

Souboj Titánů (2010)

Clash of the titans bola pozeratelna rozpravka. Uz som pri sledovani nebol az tak nadseny ako pri sledovani povodneho Clash of the titans ale urcite to neurazilo. Trochu ma mrzi vynechanie niektorych veci ale zase to bolo sviznejsie ako predchodca. Videne V 3D ale prezil by som to sledovat aj v 2d. Ako sa hovorilo ze tie 3d efekty tam davaju nasilu tak sa to uplne potvrdilo. Vacsina tam akosi nepasovala a jedine co bolo 3d boli asi titulky:)

Survival of the Dead (2009)

No ja teda az tak nadseny niesom. Sice mam rad hororove a hlavne zombie komedie ale od Romera som cakal Hlavne horor. ocenim zopar funny momentov ale sa miz dalo ze tu to uz pan zombie hororov trochu prehanal. Efekty boli este na hranici unosnosti. Land of the dead bol 1000krat lepsi a diary bol trochu iny styl zombie hororu ale tiez sa mi pacilii viac ako Survival

Baader Meinhof Komplex (2008)

Po dlhsom case som dostal chut na nieco ine ako horor a tato odbocka od mojho oblubeneho zanru sa mi tentoraz nevypomstila. Pravem naopak....Baader Meinhof Complex ma vtiahol do deja a so zaujmom som sledoval osudy lavicovych "teroristov". hercom som ich extremne lavicove zmyslanie uveril a aj nemcina dodavala tomuto filmu na autenticnosti. Vidiet to s dubingom by podla mna strhlo tento film o hviezdu dole. Celkovo velmi dobra drama a mozno budem po tomto filme robit odbocky od hororov castejsie

Legie (2010)

Najvyznamnejsim znakom filmov s dobrym napadom ale s malymi prostriedkami je to ze velke problemy ktore by sa doslova pytali riesit z globalnejsieho hladiska riesia z "lokalneho hladiska". A tak tomu bolo aj v tomto filme. Nedockame sa zial velkych stretov medzi ludmi a anielmi ale setko sa toci okolo malej skupinke ludi. O "globalnom haldisku" sa dozvieme iba ak z radia a z rozpravania. Neda sa vsak povedat ze by som bol z Legion sklamany...Je to velmo vydareny pocin s velmi dobrym napadom a s dostatkom akcnych scen:)

Karanténa (2008)

Neda sa povedat ze by to bolo vyslovene zle...ale bolo tu uplne zbytocne. Myslim ze to stacilo predabovat pre amikov a mohli si spokojne pozriet REC.

Bled (2009)

Tvorcovia mali tento pocit asi nazva "bleeeeee" a nie bled. Nechapem co tym chcel autor povedat....cely film moc medaval zmysel. ZAcal som to pozerat iba pre to ze to je film o upiroch ale s najvacsou pravdepodobnostou to bol najhorsi film o upiroch aky som kedy videl...hold smola

La casa con la scala nel buio (1983)

Vrazdy celkom v pohode ale tie herecke vykony a ten anglicky dabing tomuto filmu velmi nepomohli. Dubing bol tak zly ze sa mi zdalo ako keby sa ani do ust netriafal. Main theme mi pripominala skvele songy od goblins. Celkovo su to take slabsie 3 hviezdy. Este aby som nezabudol :finnishing move" bol genialny..to treba uznat:)