Hněv Titánů (2012)

Suboj titanov sa vice mene drzal este mitologie ale nevedel som co mozem cakat od dvojky. Hlavne ked som si spomenul na Immortals kde som len pozeral ze ako na toto niekto moze dat peniaze.(ze grecka mitologia...postavy a ich vztahy totalne random). Nastastie V calsh of the titans 2 su rodinne vztahy bohov a polobohov na dost dobrej urovni. Jedine co bilo do oci bolo ze Helios urcite nebol syn Perzea ale ako sa vravi mohlo byt aj horsie:) Mohli si to pozriet aspon na wikipedii ked uz sli tocit film z tohto prostredia. Celkovo hodnotim 2mi hviezdami jelikos to nebola taka blbost aku som ocakaval:)

Guru lásky (2008)

Keby Kings vyhrali dal by som 2 hviezdy:) Inac velmi trapny film s trapnym humorom

That '80s Show (2002) (seriál)

Ako povedal uzivatel trilo je to pozeratelny serial ale v zrovnani s 70's prehrava(nielen kvoli absencii hulenia:)) Mozno mohli tvorcovia skusit este jednu seriu a nenechat top tak po 13tych dielok. SOm zvedavy ci sa dockame aj that 90's show:)

Jsem číslo čtyři (2011)

Takze Twilight s mimozemstanmi.Trailer bol celkom dobry a zapisalo som si tento film ze si ho pozrem. Precitanie par komentarov moje ocakavanie schladili ale nakoniec som si to pustil kedze som nemal co ine v danom momente pozerat. Pretrpel som celu stopaz filmu a jednu hvizdu dam za zaverecny boj.Dufam ze na 2ku z peniaze nedostanu

Všemocný (2011)

Tento film mozem len odporucit. Konecne nieco aspon trochu originalne s kvalitnym obsadenim a spracovanim.Film mi ubehol ani neviem ako a zrazu boli titulky. ako napisal Botic Tenhle film Vás doslova vcucne a nepustí. A sjeo komentarom mozem len a len suhlasit.

Americký ninja 5 (1993) odpad!

Tak toto bolo moc uz aj namna.AM5 povazujem za najhorsi film co som videl v tomto roku. ZA mladych cias som sa k tomuto skostu nedostala a tak nemozem dat ani 1 hviezdu z nostalgie.Nepozeratelne

The Convent (2000)

Velmi mile prekvapenie. Takto dobre som sa nezasmial a nezabavil uz dost dlho. Urcite by som pridal k popisu aj komediu pretoze to urcite nebol cistokrvny horor. Chcem viac takychto filmov:)

Ryby, rybky, rybičky (2006) (pořad)

Nehodnotim pretoze som to moc nepozeraval..ale co si pamatam tak velmi casto tam hravala metallica ako podmaz:) Z mojho pohladu to musi zvysit hodnotenie aspon o 2 hviezdicky:)

Resident Evil: Afterlife (2010)

Ja si neviem pomoct mne sa resident evil seria vzdy velmi pacila a afterlife trafil u mna do cierneho. Su tam zobici su tam divne potvory a typek s obrovskou sekerou:) 3d bolo fkat 3d a nie ta fraska ako bolo v Clash of the Titans a dej neurazil. Sam som sa cudoval ako mi film v kine ubiehal.Jedina pasaz ktora sa mi nepacila bol ten zaciatok pri prepadnuti tokijskej zakladni.....to uz bolo ja namna moc:)

Splice (2009)

Sice nie genialne ale urcite by som tento "horor" nezatracoval. Urcite tonieje film na 1 hviezdu ale kvalita sa podla mna pohybuje medzi 2 a 3 hviezdami. Film sa podla mna az velmi zameriava na ustrednu dvojicu a chyba mu viac akcie. Rozbieha sa neskutocne dlho a finale je zbuchane doslova za par minut.