• Pohádka

(Ne)matky (2019)

I přes pár fain vtipů mi bylo většinou trapně. Proboha co je to za film? Asi mu hodně neprospělo, že se ve velmi omezeném čase snažil vyprávět několik příběhů a komplikovaných vztahů najednou. A tak vše působí nedotaženě a Jakoby všichni lusknutím prstu jednoduše změnili osobnost. Zároveň to taky vyvolává dojem, že vlastně ve všech třech rodinách neprobíhala až do teď žádná komunikace. A že matky stesk nad tím, že jim synové odešli z domu, začínají proživat celkem pozdě. Podle porovnání věku jednoho syna s osmnácti letou dívkou, co si přivedl, je téměř dvakrát tak starý než ona. Podle mě dost pozdě na podobné krize a poznání.

Halston (2021) (seriál)

Seriál mě příliš nezaujal. Nějak mě děj nevtáhl a spíš jsem byla zvědavá na celý příběh něž unesena z provedení. Co oceňuji je, že se tvůrci nebáli hosexualnich scén a aspoň v této rovině vykreslení postavu tak, že šlo mnohé pochopit.

Otcovství (2021)

Film je docela příjemná kombinace řady filmů o to jak otec nebo otcové musí vychovávat dceru. Jsou z toho sice vyřízení, ale přesto jim zůstanou všechny koníčky a přátelé a dcera se stane nejlepším kámošem. Stačilo mi vidět jednou

Chuť znovu žít (2012)

Kéž by bylo možné přenést atmosféru filmu do života, vybrala bych si tento. Celkově to pro mě bylo jako pohlazení. Nicméně nejvíc celého filmu jsou dialogy a lehký, nenucený humor. Určitě si film znovu pustím.

Ve znamení lásky (2016)

Dobře se na tento film kouká, ale nic výjimečného ani originálního to není. Krásně prostředí a idylka život na americkém malomeste dávají filmu půvab a to je tak vše, co film přinese.

Já, knedlíček (2018)

Čekala jsem, že to bude horší, ale celkem jsem si film užila. Zkrátka život je tady a teď a jindy se žít nedá

Cesta svatojánských mušek (2021) (seriál)

Seriál je skvělý díky dvěma věcem - chcete věřit, že vaše přátelství s kamarádkou je taky takové - tedy alespoň jako v první sérii - a za druhé díky výkonům. Je to herecký koncert obou hereček v hlavních rolích. Katherine Heigl miluju už od první role ve filmu, co jsem viděla. tady je neuvěřitelná. Naopak Sarah Chalke mi byla velmi nesympatická, až do shlédnutí FireFly Line. Obě mě dostaly a už se těším na další sérii.

Princezna zakletá v čase (2020)

Moc příjemné překvapení. Sice bych mohla mít výhrady, ale celkový dojem z pohádky je převažuje. Moc pěkná výprava, hodně exteriérů v krásném prostředí, vypracované kulisy. Ale hlavně nový příběh. A Moc dobrý příběh, kde jen zápletky, souvislosti a vztahy mezi minulosti a budoucností mohly vyznit trochu razneji, aby byly jasně, ale to pohádce odpustím. Sem raději, že to nebyla přeplacaná fantasy v americkém stylu, ale krásná, důstojná česká pohádka. Po dlouhé době to pro mě byla pecka mezi pohádkami.

Virgin River (2019) (seriál)

Takove starsi Gilmorova devcata. Mestecko, kde see vsichni znaji a pomahaji si. Hlavni zapletka he pruhledna, umela, postavz menu postoje a character podle potreby deje. Horsi nz prumer

To zařídíme (2018)

Romantická komedie se vším, co k ní patří. Celkem dost vtipných a někdy i překvapivě vtipných hlášek a scén, někdy ale naopak dost trapné a nepovedené momenty. Těch naštěstí nebylo tolik, takže u mě převažuje pozitivní zážitek. Film měl spád a i když u romantických komedií není moc prostoru pro novinky, zajímalo mě, jak se celý příběh nakonec poskládá. Fain zábavná podívaná.