Vražda za vraždu (2013)

Nebolo to dokonalé,ale ani veľká nuda,Herečky nádherné,zápletka super,akurát nedotiahnuté do konca.Pocit s filmu som mala taký striedavý,chvíľku ma strašne bavil a vzápätí akoby stratil šmrnc a taký istý pocit som mala aj s hereckého výkonu hlavných predstaviteliek zmätený,raz som im to verila a hneď na to ma nudili a tak sa to striedalo.Ale veľmi sa mi páčilo to tápanie a hľadanie,že kde je vlastne pravda,kto je ten zlý?Už keď som uverila tomu,že dcéra je narušená,otočilo sa to.Nemôže byť všetko absolútne dokonalé,neľutujem,že som si ho pozrela.

Temné nebe (2013)

Nezaradila by som túto vecičku medzi horor skôr psychothriller a musím povedať,že mňa tento psychothriller bavil,nemám rada filmy o mimozemšťanoch aspoň zatiaľ ma žiadny nezaujal,ale toto sa mi páčilo.Bolo to napínavé,záhadné,nebolo to príliš prehnané a dokonca záver bol prekvapivý.Nečakala som,že unesú staršieho,mám rada prekvapivé zvraty.

Listopadová romance (2001)

Tento kúsok sa zo začiatku tvári ako komédia,potom prejde do romantiky a nakoniec končí ako dráma,ale to všetko sa deje nenásilne a veľmi premyslene.Do hlavných úloh ani nemohli obsadiť lepšiu dvojicu,ktorá by dokonalejšie ladila.Pozeranie tohoto filmu je ako prechádzka parkom plnom emócii.Úsmev,radosť,láska,túžba,smútok,utrpenie veľmi silný odvar všetkých pocitov a nakoniec vám ostanú iba oči pre plač a otázka prečo?

Sedm (1995)

Päť hviezd keby že môžem dať desať,dám ich.Dokonalá réžia,scenár,herecké výkony.Celý film som bola v absolútnom napätí až som sa bála dýchať,nieže mi niečo ujde.Fascinujúci film,bez debaty najlepší thriller aký som kedy videla,zimomriavky som mala po celom tele počas celej doby,napätie,strach,hrôza to všetko som cítila.Sedem smrteľných hriechov a kam vás môžu dohnať ak si ich všimne psychopat,waw.

Sedm životů (2008)

Will exceloval,tento snímok sa zo začiatku tváril úplne inak než nakoniec dopadol,pri jeho sledovaní som mala hlavu plnú otázok,aké má zamestnanie,prečo to robí a časom keď už sa začal príbeh vyjasňovať a konečne mi došlo o čo kráča neubránila som sa slzám,nehovoriac o tom,že keď film skončil smoklila som ešte dobrých 10 minút a zamýšľala som sa nad ním ešte asi týždeň.Veľmi silný príbeh o sebaobetovaní z dôvodu odčinenia zla ktoré hlavný hrdina spôsobil.Nechápem niektoré negatívne reakcie na tento film,pretože ja som nič emotívnejšie a napínavejšie v rámci drámy nevidela.

Každý dělá, co umí (2012)

Pobavila som sa,oddychový filmík pre príjemný večer a presne tak som sa pri jeho sledovaní aj cítila,veľmi príjemne.Vyvolal mi úsmev na perách,vtisol mi slzy do očí,pár krát som sa s chuti zasmiala a hlavne aj napriek priehľadnému deju som to všetkým hercom uverila.Príbeh o hľadaní pravej lásky,dúfam,že aj na mňa niekde tá moja čaká :)

Padesát odstínů šedi (2015)

Na tento film som počula veľa názorov a veľmi som ho chcela vidieť.Mňa dostal,Ja vnímam filmy skôr po emočnej stránke,vžívam sa do postáv a predstavujem si ako by som sa asi cítila ja na ich mieste.Tu som si to ani predstavovať nemusela,pretože som zažila niečo podobné.Úplne som sa zžila s pocitmi hlavnej hrdinky,keď cítila lásku a zároveň smútok v tomto zvláštnom vzťahu.Keď cítila vzrušenie a zároveň hanbu s netypického sexu a to neskutočné poníženie pri trestaní,len aby si jej partner dokázal nadvládu.Nemohlo to ani inak skončiť iba tým že odišla aj napriek láske ktorú cítila,pretože aj napriek tomu,že niekoho nadovšetko milujeme nemôžme mu obetovať všetko a už vôbec nie svoje ja,pretože to by sme už neboli my a žiadna láska za to nestojí.Inak obe postavy boli veľmi sympatické a bravúrne sa zhostili svojej role,súhlasím s tým že dej mohol byť pestrejší,ale inak nemám čo vytknúť tomuto filmu.