• Thriller

Tři muži v negližé (1995)

Tak tohle mě vážně dostalo,akční hvězdy v rolích které byste od nich rozhodně nečekali,jenže záměr vyšel na jedničku. Leguizamo je vyloženě rajcovní,koketně mrkající Snipes k sežrání,Swayze jako chápající dámička taky ujde a k tomu ,bad girl' z Pomády Stockard jako třešnička na dortu,no paráda,já jsem se výborně bavil.A vy škarohlídi co to tady jen kritizujete, je to komedie a ne sociální drama,tak se bavte pitomci a nehledejte mouchy tam kde nejsou jen proto abyste byli zajímaví.

Král džungle (1997)

Skvělá parodie,tady si sedlo úplně všechno.Vtipnej Tarzan Brendan,naivní sympatická kráska (nádherná Leslie Mann) slizkej záporák,sečtělá opice a korunu tomu nasadí hláškující vypravěč.Je to dětsky naivní ale je to hlavně fakt zábavné což je u parodií základ,pobaví se celá rodina....Mám i Krále džungle 2 ,dodnes jsem ovšem nenašel odvahu si ho pustit, nechci si kazit dojem.

Need for Speed (2014)

Ach jo,tak blbej film o ničem už jsem dlouho neviděl,a přitom to mělo takovej potenciál,ale....děj je stupidní,hlavní hrdina vyloženě nesympatickej,záporák nepřesvědčivej,auta nevyužitý...a ty okrsky po kterejch s těma bourákama jezdili praštily do očí i blondýnu která seděla v kině o řadu přede mnou.M.Keaton tam je nejspíš omylem a ani žádný pořádný kočky tam nejsou,vyloženě vyhozený prachy.Ještě že máme Fast and Furious.

Tajemství velryb (2010) (TV film)

Průměrný televizní snímek který ničím nenadchne ale ani neurazí,na nedělní deštivé odpoledne jako stvořený.Potěší obsazení legend M.Adorfa (Vinnetou,Chobotnice) a Ch.Lamberta (Highlander) který v těch vousech vypadá skoro jako Schimanski,proto asi ta účast na Německém filmu,Gotz nejspíš neměl čas.Koukat se na to dalo i proto že vše bylo natočeno autenticky,bez laciných digitálních triků,a to se cení.

Semtex Blues (1993)

Tahle pohodová parodie na super agenty Vám zpříjemní nedělní odpoledne a rozhodně pobaví svou lehkostí a nadhledem. Mega sympat'ák Dennis Quaid si roli náramně užívá,Kathleen Turner zdárně sekunduje i když tu agentku jí uvěříte jen stěží, ovšem největším esem celého filmu je úžasný Stanley Tucci v roli potrhlého zabijáka-nešiky,,Jsem Muerty - jako smrt'' fakt hustý! Pidirolička pana Třísky snad ani nestojí za zmínku,ovšem závěrečná rvačka Kathleen a budoucí macechy Harryho Pottera v kaluži bláta,to je jiná káva a to doslova.Budete se divit že tam holky vůbec vlezly brrr.