Hora mezi námi (2017)

Bylo to méně dramatické, než jsem čekala, ale nakonec si myslím, že je to lepší, než kdyby to bylo přehnané a blbé. Jen nevím, jestli by mě to tak moc bavilo, kdyby byly hlavní role jinak obsazené.

Kingsman: Zlatý kruh (2017)

S Kingsmanem jsem vždycky trochu na vážkách, protože mě sice baví, ale nijak extra. Jenže když ho porovnávám se spoustou jiných filmů z poslední doby, přijde mi o dost lepší – propracovanější, vtipnější i lépe zahraný. Takže ve finále mi připadá dost nadprůměrný.

Po strništi bos (2017)

Poezie Svěrákových filmů mě prostě moc baví.

Popírání holocaustu (2016)

Tématicky velmi zajímavé, zpracování za mě dost dobré. Mohlo to být jistě propracovanější, ale na druhou stranu by to možná bylo méně atraktivní. Osobně jsem o podobném sporu neměla ani potuchy.

Duch ve stroji (2017)

Námět zajímavý, zpracování mě dost zklamalo a na Johansson v rolích sexy divoženek začínám být alergická.

Muž na pravém místě (2016)

Nebylo to vyloženě špatné, ale k úchvatnosti to mělo taky daleko. Přišlo mi to neoriginální a ta „duchovní“ rovina mě spíš otrávila než naopak.

Hroch (2017)

U některých scén jsem se trochu nudila, u některých jsem se trochu ztrácela, ale u některých jsem se doopravdy zasmála, takže celkově spokojenost.

Prokletý kšeft (2016)

Nebylo to vyloženě bez nápadu a zahrané to bylo dobře, ale nijak mě to nenadchlo.

Psanci a andělé (2016)

Tohle mi přišlo chvílemi tak hloupé, až jsem si nebyla jistá, jestli nejde o nějakou parodii.