Poslední chlap - Ochrana domu (2011) (epizoda)

Mike Baxter(Allen)zkouší na svém domě u svých hlavních vchodových dveří alarm,který má jeho "hlas",což se však nelíbí jeho manželce a jeho 3 dcerám.Později Mike pozve k sobě domů všechny sousedy a později je Mike v restauraci a dívá se potom doma na sportovní přenos.Ten alarm přitom zkouší kvůli tomu,že má naproti "neobvyklé" sousedy.

Dcera (2019) (studentský film)

Umělecká stránka tohoto filmu je výborná.Viděl jsem jen však zkrácenou verzi(cca 6 minut).Moc se mi líbí ty loutky.Například loutka otce a dcery.Pozadí příběhu je také pěkné.Dávám 4 hvězdy.

Poslední chlap - Baxter a synové (2012) (epizoda)

Mike se setká se svým otcem.Ke konci epizody se dokonce poperou.Tato epizoda není špatná.Dávám 3 hvězdy.Epizoda se mi líbila.Hlavně výkon Tima Allena.

Doktor Martin - Na vodě (2015) (epizoda)

Tato epizoda byla pěkná.Pan Donutil mě nezklamal.Dr.Martin zde hledá příčinu choroby,která vznikla z vody a která u nich ve vsi nakazila více lidí.Dávám 3 hvězdy a to hlavně za výkon pana Donutila coby vesnického doktora,který je morous.Tento seriál se mi líbí,i když jsem viděl jen několik epizod.

Simpsonovi - Táta to ví nejhůř (2009) (epizoda)

Sobotu má máma Marge moc ráda.Při úklidu objeví ve sklepě doma tajnou místnost.Je tam ukryta sauna.Marge musí odstranit další bojler.Ten bojler spolu s dalšími málem propadne do pokoje,kde je zrovna dítě Maggie.Marge později je v sauně s Homerem.Sauna je to moc dobrá.Homer si ji pochvaluje také.

Mr Hublot (2013)

K tomuto "animáku"mě vlastně přivedla náhoda.Našel jsem jej náhodou.Animovaný film o chlápkovi z blízké budoucnosti plné mechanismů není až tak špatný.Dávám 3 hvězdy.Pan Hublot má doma malé obrázky a na nich fotky a rád vzpomíná a osud mu zamíchá robotí pes...Mně se to docela líbilo.Dávám 65 procent.

Indiana Jones a nástroj osudu (2023)

Hlavní linie tohoto příběhu je dobrá a svižná.Honičky v autě a později let v letadle jsou pěkné.Mně se to líbilo.Dávám proto 3 hvězdy.Bylo to moc pěkné a dobrodružství to je dobré.Hodnotím 65 procenty.Ford a sekundující herci zde byli koukatelní a dialogy jsou zde dobré.Režie a scénář jsou zde optimální.

Simpsonovi - Žlutá pomsta (2013) (epizoda)

Bart se těší na exkursi v ponorce.Avšak ředitel školy mu v tom chce zamezit.Dokonce i Bartova rodina s Bartem při jídle chce,aby v ní zlobič nejel.Mezitím klaun Krusty okusí pomíjivost vlastní slávy.Na jedno shlédnutí tato epizoda špatná není.50 procent a 3 hvězdy.

Sindibádova dobrodružství (1996) (seriál)

Tento seriál se mi líbil jako dítěti.Spousta akce a filmových efektů.Velmi dobré.Dávám 3 hvězdy.

Ženatý se závazky - Pilotní díl (1987) (epizoda)

Sledoval jsem tento seriál jako dítě.Docela se mi líbil.Dávám 3 hvězdy.Al Bunda je neurotický prodavač dámských bot,který má přezdívku Doktor bota.Má línou a nevděčnou manželku a 2 děti-hloupou blondýnu Kelly a "skoro" normálního syna Buda.Taky má líného psa Bucka.Jeho život je občas "komický".Ed O Neall přitom inkasoval za 1 epizodu asi 1 milion dolarů a byla to snad jeho první role,kde mluvil "více".Přičemž je bývalým "hippísákem" a má Zlatý glob a umí jiu jitsu-brazilské bojové umění.Také tato role ho proslavila ve světě.