• Thriller

Hon na kance (2008)

John a jeho přátelé se vydají na odlehlý ranč jeho strejdy aby mohli jít lovit nějaký ty prasata. Jenže v lese řádí ,,DIVOČÁK´´ a to není vše! - Čekal jsem že to bude nějaký natural horror ale on to byl mix. Začalo to klasikou parta kamarádů někam jede,no a místo nějakýho prasečího vyvražďování nastoupil hixploitation za který se napojili nějaký omamný sračky. Jinak na závěr to prase nevypadalo ani zase tak hrozně a kdyby se mu věnoval celý horror bylo by to lepší.

Nebesa smrti (2010)

Parta kamarádů se rozhodne udělat si menší výlet A Jelikož jedna z nich umí lítat letadlem, tak si jedno malé propůjčí. Ze začátku vypadá vše v pořádku do té doby, než se něco stane s letadlem. Vletí do bouře a celé letadlo se stává neovladatelným a aby to nebylo málo tak ve vzduchu nejsou samy. - Celou hodinu je to o tom že jim nejede letadlo a pak se tam objeví nějaká chobotnica která stojí za hovno. K tomu se přidá chvilkový napětí a to je všechno. Nápad dobrý ale špatně zpracované.

Autopsy (2008)

Skupině přátel se uprostřed noci stane autonehoda a srazí jednoho muže. Po chvíli na místo přijíždí sanitka a všechny je vezme do nemocnice. Když přijíždí do nemocnice tak vypadá divně protože tam není skoro žádný personál. Skupina po chvíli zjišťuje že to není obyčejná nemocnice. V této budově se totiž provádí strašné experimenty. - Rychlý náběh filmu vlastně po nějakých 25 minutách to začíná. Dále je tam moc gore scének které jsou fakt povedený na 1. Perfektní prostředí, nemocnice jak má být! Troufnu si říct že po dlouhé době jsem viděl zase slasher a jsem více než spokojen..

Triangle (2009)

Jess společně s přáteli jde plachtit na moře, jenže už od začátku má divný pocit. Když uprostřed moře zničeho nic přestane vítr a začne bouřka, tak se s nimi převrátí plachetnice. Nemůžou se zbavit pocitu že je konec do té doby než uvidí velkou loď. Když nastoupí na loď tak je něco špatně. - dokola, dokola a dokola... Trochu trvalo než mi to došlo. Chvílemi mě to nudilo protože to fakt bylo pořád ,,dokola´´. Prostředí prostě loď.

Haunt (2013)

Evan a jeho rodina se přestěhují do nového domu se strašnou historií. Jednoho večera se Evan pozná s jeho sousedkou do které se tak trošku zamiluje. Ona mu ukáže přístroj který je u Evana v podkroví, slouží na komunikaci s mrtvými. Rozhodnou se, že se pokusí kontaktovat rodinu která měla dům před nimi. - Na začátek jako obvykle, prostředí fakt super. Jinak zase hodinu se tam skoro nic neděje a konec to nijak nezachránil, což mě mrzí. No trošku víc lekacích scén, zajímavější konec a bylo by to na 4*.

Duše mrtvých (2012)

John se v den svých 18 let dozví, že zdědil statek po své rodině. Přijíždí na místo a všechno se mu to zdá jako nesmysl do té doby, než zjistí že je adoptovaný a že dřív patřil rodině která vlastnila ten statek u kterého právě stojí. John se zdrží přes noc a zjišťuje o své rodině tolik věcí až se začnou dít podivnosti. - Vybrané prostředí se mi hodně líbilo. Celou dobu se tam jaksi něco málo dělo ale ten konec mě zklamal. Čekal jsem že konec bude něco většího ale ne.

Devil Seed (2012)

Alex se vrací zpět na internát za svými spolubydlícími. Večer oslavili že jsou zase spolu na intru ale když už byly pod vlivem alkoholu tak se rozhodli jít k staré cigánce která umí věštit. Druhý den má Alex kocovinu a z předchozího dne si od doby kdy odešly z klubu nic nepamatuje ale od té doby pozoruje že se dějí nevysvětlitelné věci. - Klasický exorcistický horror který se mi líbil. Hudba z pozadí se mi moc nelíbila, bohužel.

Dobré manželství (2014)

Manželé Bob a Darcy jsou spolu již 25 let. Když jednou Darcy jde do garáže objeví krabici s jejími časopisy, jenže to by jí nepřekvapilo tak jako to co najde za krabicí. Za krabicí najde malou krabičku ve které jsou důkazy o tom že její manžel je sériový vrah. - Film trval hodinu a čtyřicet minut přičemž, část ve které se něco dělo zabírala tak pět minut max. Nápad to byl dobrý ale film je natočený špatně.. Herecké obsazení bylo ok, manželé mi sedli. Napětí a atmosféra žádná.

Tucker & Dale vs. Zlo (2010)

Parta kamarádů (studentů) jde kempovat do lesa v Západní Virginii. Když se zastaví na čerpací stanici tak tam potkají dva venkovany, Tuckera a Daela. Tucker a Dale vypadají jako nebezpeční lidi a tak od tam rychle odjedou. T. a D. mají v jednom lese chatu která se rozpadá a tak ji chtějí dát do pořádku. Jenže poblíž jejich chaty jsou studenti se kterýma se snaží navázat přátelský kontakt. Stane se tak a nebo všichni umřou ? - Výborná komedie která obsahuje jak vtipné tak i gore scénky. Nemám tomu co vytknout všechno v tom filmu bylo dobře. Herecké obsazení, ok. Prostředí, ok. Všechno, ok.

Lake Mungo (2008)

Jedné rodině se ztratila dívka a její rodiče si myslí že stále někde je. Jenže potom se najde tělo v místní nádrži. Rodiče si ale nemyslí že je to jejich dcera tím a tak nechají udělat testy DNA kterýma se se ověřilo že to jejich dcera je. Od té doby co se našlo tělo se v jejich domě začnou dít podivné věci. - Čekal jsem že ze začátku to bude trošku ten styl dokument a pak se to změní, ne nezmění. Celý film je rádoby dokument. Z části mě to přišlo spíš jako detektivka ne jako horor.