• Thriller

Živí mrtví - Třicet dnů bez nehody (2013) (epizoda)

Rickova skupina už nějakou dobu žije ve věznici, dělají trochu statkářské práce a zároveň pojedou pro další zásoby..

Territoires (2010)

Začátek dobře našlápnutý, ale konec stojí za ho**o... Škoda ale potenciál dobrý.

Krutá rasa (2006)

Parta kamarádů si chce odpočnout od civilizace a tak jedou na opuštěný ostrov kde dva z nich trávili jako děti čas. Když dorazí tak brzy je jeden člen napadnutý psem. Když chtějí odjet z ostrova tak letadlo není u břehu a zjištují že pes co napadl jednu z nich není sám. - Prostředí strašně perfektní, opuštěný a hlavně v přírodě. Nápad s psi byl pěkný. Prostředí 8/10 Herci 6/10 Příběh 10/10 Atmosféra 7/10

New Kids Turbo (2010)

Totální prdel, hodně jsem se zasmál. DJ Paul Elstak je taky perfektní! (kdo poslouchá hardcore ví o čem mluvím)

Baskin (2015)

Skupina pěti policajtů se po práci zastavila v baru. Když dojedli, dopili tak se dali na odchod jenže během cesty se jim ve vysílačce ozvalo hlášení že je potřeba pomoct na jednom místě, kolem kterého panují všelijaké strašidelné historky. I přesto že se do budovy nikomu nechce tak se poblíž omylem vybourají a tak jim nezbývá už nic jiného než se tam podívat. - no no... gore scénky sice pěkné ale museli jsme si hodinu počkat.. prostředí zajímavé a hned co mě ze začátku zaujalo je že je to takové barevné hodně (světla)

Green Room (2015)

Punková skupina která nemá moc peněz a fanoušků jako šafrán, příjme vystoupení v malém klubu. Všechno vypadá v pořádku než se stanou svědky vraždy. Od té doby jsou uvězněni v zákulisí a bojují o život. - Perfektní gore scénky. Herci taky dobří. Atmosféra funguje od začátku až do konce. (Na konci hodně pěkná scénka se psem)

The Boy (2016)

Gretha začne pracovat jako chůva v odlehlé dědině. Když jí rodiče seznamují s dítětem, zjistí že to není doopravdické dítě ale je to panenka která je náhrada za jejich syna který uhořel. Po pár dnech Gretha zjištuje že něco není v pořádku. - Tak konec jsem vážně nečekal že to bude tak jak to bylo. Scénář byl dobrý, herečka sympatická. Jo mě se to líbilo.

Amityville - Dům hrůzy (1983)

Totálně o ničem... celý film se pořádně nic neděje, herci to jaksi nedávají. Atmosféra nulová, napětí žádné prostě nic.

13 Cameras (2015)

Mladý pár se přestěhuje do nového domu, jenže netuší že bývalý majitel je sleduje kamerkama. - jo bylo to dobrý, hlavní postava -úchyl nebo jak ho nazvat působil docela dost divně už od začátku. O dost lepší než horor tomuto podobný - http://www.csfd.cz/film/409237-hangman/prehled/

Uninhabited (2010)

ze začátku to vypadalo dobře ale potom... nic moc no