• Válečný

1883 (2021) (seriál)

Náš svět se už v hovno obrátil, ale jestli chcete poznat opravdový zmar a resetovat se, abyste si uvědomily, že může být ještě hůř, tak tento seriál vřele doporučuji. My si stěžujeme na zrádcovskou vládu, inflaci, předražené energie, ale furt ještě máme relativní bezpečí. Příběh těchto pionýrů vám trošec víc rozhodí sandál.

Old Guard: Nesmrtelní (2020)

Zajímavý pohled na možnosti dlouhověkosti. Je známo, že někteří živočichové na této planetě jsou nesmrtelní. Nuže při trošce představivosti s genetickými pokusy, nemusí být toto tak daleko od reality. A co se jejich trápení týče, kua dal bych jim dlouholetý úkol, který by byl přesně pro ně ! ! ! Eliminovat veškeré psychopaty vládnoucí tomuto světu, kteří jsou zodpovědní za veškeré konflikty na světě a v historii ! ! ! Jinak hezká podívaná a ukázka marnotratnosti, když člověk neví, co se sebou. Každopádně jsem zvědavý na případné pokračování.

Vyproštění (2020)

Je to film, který jsem kouknul několikrát kvůli své specifičnosti a mučednické akci. To znamená, že má své kvality. Třeba Die Hard jsem si nikdy nepustil vícekrát... krom Die Hard 4.0, ten má taky grády + vzdělávací fakta.

Solncepjok (2021)

Je to autentický film reality tamních poměrů. Měli by shlédnout nejen všichni kritici Doněcku, ale i ti, co už mají jasno, že je to jen další periferní konflikt. Člověku to otevře oči a uvědomí si, že se mu to děje skoro za humny a že zbraň by měla být v každém baráku.

Chicagský tribunál (2020)

Systém spojených států fašistických v akci. Dnes to není nijak jinak, Assange a Manning v base a Snowden někde chudák v Rusku. Boj s větrnými mlýny, který nakonec nějak dopadl. Čest takovým lidem!!!

Dogani (2011)

Jak napsáno níže, nejnižší spodek lidského přístupu s kombinací práce sociopatů v praxi. Člověku to dává do kontextu to, co znamená bojovat s větrnými mlýny... a jak to, bez možnosti jakékoli spravedlnosti, řešit. Člověk po tomto chápe, co znamená povolat černé anděle.

The East (2013)

Jééé, to bylo něco pro mě. Přesně si dokáži představit, jak píchají Covid vakcíny těm, co je pro nás vytvořili. Jinak to je film ok, na nedělní odpočinek fajn.

Poslední šance (2021)

Velmi slušná akční jízda na pozdní odpoledne.

Země nikoho (2020) (seriál)

Pěkně neotřelý příběh ze života dnešního poislamizovaného světa za humny a reality špionážní špíny, kterou si v našich končinách těžko dovedeme představit. Kdo chce vidět, jak fungují dnešní špinavé. fanatické konflikty s velmi osobním prvkem, pro toho je toto to pravé ořechové.

Papírový dům (Netflix verze) (2017) (seriál)

Tak trochu pokus udělat ze samaritánství udělat pokus dobrého skutku. Nicméně příběh velmi chytlavý a celé dějství napínavé. Nicméně z hlediska etiky absolutně neobhajitelné, ale z hlediska spravedlnosti absolutně reálné. Člověk ať si udělá názor sám, ale nejednoho by napadlo analogicky si představit v ruce dragunova a udělat pořádek ve společnosti sám.