Neznámý (2011)

Jo jo jo, já tyhle filmy miluju!

Země nikoho (1987)

Pro mně klasika ještě z dob kdy byli filmy dabovány jedním hlasem,Ovšem dnes již podprůměr, ve své době nedosahovalo ale zdaleka Únosu Aut.Breda Pitta bych ovšem vyškrtl ze seznamu herců, nebot není uveden ani v titulcích a mihne se v roli číšníka zhruba na 5 sec. Pro Silver:domníval jsem se že obsahy jsou vlastní a ne okopírované z IMDb a přeložené. Storyline Benjy Taylor is a rookie cop who goes undercover to nab a gang of car thieves led by Ted Varrick. Taylor becomes too involved and starts to enjoy the thrill and lifestyle of the car thieves, and falls in love with Varrick's sister Ann.

Tísňové volání (1985)

Film naprosto bez děje,obraz někdy rozmázlý to ale bylo tenkrát moderní, všiml jsem si to u více našich filmů z té doby. Herci skvělí, ale scénář mizerný.Jediné co mně zaujalo byl scéna dopravní nehody osobní vs nákladní a příjezd vozidla záchranky MB 310 , kde jsem leta pracoval.

Ca$h (2010)

Dal bych čtyři, ale ńěco tomu chybělo.Jinak jsem se pobavil.Sice trošku předvídatelné, ale ODPAD! to rozhodně opravdu není.Ale pokaždé se někdo najde kdo film odstřelí, že?

Machete (2010)

Neskutečnej nářez, výborně jsem se bavil!

Ve znamení Merkura (1978) (seriál)

Tak jsem mněl možnost vidět kompleně všechny díly seriálu a musím říci, že nejsem zklmamanej.Pamatoval jsem si jediný střípek z dětství, a to jak nějací řidiči kamionu pašují sošky v nádrži.Pravda je ta že sošky jsou v kanystru na naftu s dvojitým dnem, ale uteklo 28 let od doby kdy jsem seriál viděl. Nějak nerozumím tomu, proč seriál, jak se zde píše v diskuzi, byl vysílán naposledy v roce 1982.Nepřipadá mi nějak na dnešní dobu závadný, daleko horší je např OKRES NA SEVERU. Seriál je hvězdně obsazen a velmi profesioníálně natočen ostatně jako většina našich seriálu v té době.Samozřejmostí je vyzvednutí celníků a jejich práce.V podstatě to funguje " mrknu a vidím ".Byla ovšem taková doba a s odstupem času je samozřejmě seriál úsměvný. Myslím že by si pan Hanzlík jak bývá jeho zvykem zase nemohl vzpomenout že v něm hrál, ale výkon podává excelentní, jako by byl celníkem od narození. Musím říct že jsem zavzpomínal, pašovali se Marlborky ale i cigarety Peter Stuyvesant, které pravda jsem neviděl hodně dlouho,Švajčiarské hodinky a tovar z Viednie, po ulicích jezdí kloubové Ikarusy a na hrančních přechodech " chcípl pes " takže naši hrdinové mají dost času na svojí práci. PRO VŠECHY KDO SE TĚŠÍ NA REPRÍZU,OD 28.5.2011 NA TV BARRANDOV!

Sherlock Holmes (2009) odpad!

Lituji vyhozené padesátikoruny ve videopůjčovně, po patnácti minutách jsem DVD prostě vypnul!Ne, takhle natočený Holmes mně fakt nebere!