Oppenheimer (2023)

10 mych dolaru ku tvemu pulmesicnimu platu, ze pri vybuchu nevzplane atmosfera, ted se ukaze, jak byly tve teoreticke vypocty pravdive...3h vedeckopolitickeho klaboseni ubehly jak voda, za me genialni Nolanovo dilo

Gran Turismo (2023)

Pecka, skoda ze to netrvalo o pul hodky dele a trochu vice scen se nevenovalo zaberum z nastavovani/servisovani vozu a technickym parametrum jako treba v Le Mans '66, pak by bylo jasnych 5* :D

Gomora - Schmerz und Einsamkeit (2021) (epizoda)

Tak se suska, ze Cira a Genara sundalo komando, co tam poslala Vdova, protoze neverila Cirovi, ze zabije Savastanovi, jak se domluvili.

Yellowstone - Season 1 (2018) (série)

Jsem celkem v šoku jakou má seriál kvalitu a nechápu to vlažné hodnocení cca 80%. Špíny a krve je tam dost, o emocích ani nemluvím. Čekal jsem něco jako trochu zmodernizovaný Dallas, přesto si říkám, že za zkoušku nic nedám, ale...🙂

FUBAR - Vemte dceru do práce (2023) (epizoda)

Docela zklamání, doufal jsem kvalitu na úrovni Tulsa king, ale to ani náhodou, škoda

Někdo klepe na dveře (2023)

Čekal jsem zase klasickou vyvražďovačku, tak přidávám hvězdu za originalitu

Město patří nám (2022) (seriál)

Místy mírně nepřehledné a prudké střídání děje a časových linií, může působyt trochu zmatečně, ale ve výsledku dost kvalitní seriál o policejní korupci. A Jon jako obvykle top.

Průměrňákovi (2009) (seriál)

Kvalitní seriál, každý člen rodiny tam prostě patří. Po ránu u snídaně vždy zabaví.

Odloučení (2022) (seriál)

Seriál s vysokým potenciálem, první dva díly super, pak tři epizody celkem trápení, nakonec zlepšení, no uvidíme co bude dál, jestli tedy nějaké dál bude...