Kult hákového kříže (1998)

Derek (Edward Norton) žil spolu s jeho rodinou šťastný život. Jeho život sa ale zmenil, po smrti jeho otca pri práci v černošskom ghettu sa stane stúpencom neonacizmu. Keď sa mu jednej noci snažila skupina černochov ukradnúť auto, dvoch z nich zastrelil a tak sa dostal na 3 roky do väzenia, kde začína chápať aj záporné stránky tejto organizácie. Domov sa vracia ako iný človek, no mal tam ďalšie nemilé prekvapenie - neonacizmus začal uznávať aj jeho mladší brat Danny (Edward Furlong). Derek začína chápať, že návrat do normalného života nebude veľmi ľahký. Edward Norton v tomto snímku ukázal, čo všetko vie, a že vie zahrať aj rolu, ktorá mu vôbec nesedí. Kult Hákového kríža je kultovný film, pri ktorom sa rozhodne nebudete nudiť. Za mňa to je jeden z najlepších filmov všetkých čias a dovolím si ho odporúčiť každému človekovi. /100%/

Není kam utéct (2011)

Veľmi krásna príroda, dobré herecké výkony (Karel Roden, Mellisa George) a príjemná atmosféra. Film rozhodne nenudí, scénar dobrý a vrahovia sú v pohode, chvíľkami mi to príde ako "Královská hra". Je tam ale aj trochu zbytočných scén a najviac sa mi páčila postava, ktorá zomrela hneď na začiatku, čož je škoda.. Odporučujem tým, ktorí majú radi prekrásnu prírodu (hory v pozadí), trochu málo akcie, dobrý príbeh a dobrodružné filmy. Nie je to geniálne, ale stojí na jedno pozretie. /80%/

Houbičky (2007) odpad!

Shrooms je úplna úspavačka, snažil som sa na tento film pozrieť viackrát, ale vždy som ho musel vypnúť, keďže som pri ňom vždycky zaspal.. zobúdil som sa len parkrát, keď tam kričali tie ženy.. jediná vec ktorej nechápem, je hodnotenie (50%).. rly? Asi vážne nemám vkus.. /25%/ edit: Po 2 rokoch mením na odpad, prekvapivo hodnotenie 50% ostáva (???)