• Krátkometrážní

LEGO: Clutch Powers zasahuje (2010)

Kdybych to viděl jako malej, tak jsem z toho nadšenej hodně dlouho..:D příjemně strávených 80 minut, dobrej příběh a hlavně se mi líbí, jak je tam ukázanej celej Lego svět :)

Seriózní muž (2009) odpad!

Nehorázná nuda, film o ničem - totálně nechápu nominace na Oscara.

Láska rohatá (2009) (TV film)

Taková normální, v pohodě pohádka :) občas jsem se i zasmál tomu Mádlovi, jak debilně mluvil :D

Upíří deníky (2009) (seriál)

Ani se nedivim, že to má takovej úspěch, fakt moc hezky udělanej seriál:) a to že to vykrádá Stmívání, je blbost, páč základ je podle knížky, která vyšla už v roce 1991:)

Americká dívka (2000) (TV film)

Moc hezkej film, akorát mě občas štval střih a hudba. Mary bych asi neodsoudil, když Vali sám řek, že to dělal dobrovolně.. Jinak jsem se zajímal, jak to dopadlo a Vali na Mary počkal a rok po jejím propuštěním se vzali a vychovávají spolu jejich dvě děti. Na netu jsem ještě našel, že teď Mary uváděla nějakou akci, kde Vali dělal DJe. :)

Daleko do Nashvillu (2008) (TV film)

Hodně dobrej film.. napínavej, herci byli fajn.. a hlavně to nebylo moc dlouhý :)

Rudý písek (2009) odpad!

Jeden z nejhorších hororů, co jsem za poslední dobu viděl.. Nebojíte se, celou dobu se jen nudíte.. Odpad!

Fredy a Zlatovláska (2008) (TV film)

Tak tohle ne jako :D nevim, jestli to mysleli vážně, ale byla to spíš parodie. Ta choreografie byla příšerná, většina písniček hrůza. Akorát mě pobavila scéna Veroniky Jeníkové a Lukáše Vaculíka, když zpívali u stolu :D. A celkem dobře zpívali hlavní představitelé. Jinak děs.

Kouzla králů (2008) (TV film)

Tak tohle nechápu. Řikam si, že konečně je tu nějaká pohádka, která se mi fakt líbila a pak přijdu sem a vidim to hodnocení a záporné komentáře. Já s tim teda vůbec nesouhlasim. Sice efekty nebyly nic moc, ale jinak pohádka byla hezká, občas vtipná a i nějaké ty písničky byly celkem v pohodě. Sympatičti hlavní představitelé a skvělí Josef Abrhám a Libuše Šafránková.

Kanadská noc (2008) (TV film)

Jeden z nejhezčích českých filmů tohoto roku. Skvělá Dagmar Havlová, dojemný příběh a dobrá hudba :o)