• Krátkometrážní

Banán (2010)

Ty postavičky (Minionové) jsou úžasný! Dlouho mě nic tak nepobavilo :D Banana!

Portlandia (2011) (seriál)

Občas fajn, občas průměr a občas si řikam, co to kruci je.. a potěšil Kyle MacLachlan v roli starosty :)

Královna Viktorie (2009)

Asi jeden z nejhezčích a nejdojemnějších filmů, co jsem za posledních pár let viděl. Od tohoto filmu zbožňuju Emily Blunt, která tady byla prostě dokonalá..

Neřízená střela (2010)

Vcelku fajn komedie, na kterou jsem se podíval hlavně kvůli Emily Blunt. Ale i Bill Nighy a Rupert Grint byli fajn :)

ČT Live - Nightwork (2010) (koncert)

Český skupiny skoro vůbec neposloucham, ale Nightwork jsou výjimka, Vojta Dyk má moc pěknej hlas a písničky jsou vtipný a dobře napsaný :) a tenhle koncert byl prostě super, pobavil jsem se, hlavně u módní přehlídky :D

Tenkrát na Západě (1968)

Tak už jsem konečně viděl taky tenhle všemi milovaný film a musim říct, že jsem mile překvapen. Na to, že jsem nikdy neměl westerny rád, tak tenhle stál za to.. a samozřejmě.. nejlepší byla ta hudba.. dokonalá! :)

Ceny Anděl 2010 (2011) (pořad)

Tak první předávání Andělů, co mě bavilo :) Farna a Klus byli moc fajn moderátoři ;)

Nouzové přistání (2010) (seriál)

V současný době můj nejoblíbenější sitcom :) vždycky se u něho hodně nasměju ;) úžasná je hlavně Betty White!

Tupíři (2010)

Pro to, abyste pochopili narážky je potřeba vidět hlavně druhý díl. Jinak film nestojí skoro za nic, jen pár hlášek - a to většina z nich už byla v traileru. Jinak to jsou vlastně přetočený scény z Twilight, na kterejch neni nic vtipnýho - takže nuda.