• Krátkometrážní

Božské (2016)

to, že boží mlejny melou pomalu a jistě, a že někteří to vědí a další to teprve zjistěj, mě už naučila ewa farna. meh

Post Tenebras Lux (2012)

první řada v sále s osmi lidma zaručila stoprocentní ponoření do světa, který je drsnější, než se může na první pohled zdát. paradoxně mě tady asi nejvíc fascinoval ten dětský pohled.

Act Da Fool (2010)

the stars will never leave us

Pod kůží (2013)

mica by měla dělat víc soundtracků. ještě teď mě mrazí. vzhledem k obrovský volnosti adaptace knihy by mi snad udělalo i větší radost, kdyby se mi to tady oficiální text distributora nesnažil vysvětlit. čím víc seš člověkem, tím je to horší.

Frances Ha (2012)

až si za pět let projdu takovouhle identity crisis (a že ona příjde), doufám, že u toho alespoň budu stejně neohrabaně okouzlující.jako frances. zlatíčko. we're basically the same person, dokonce i ty vlasy máme stejný!

Špičák (2009)

rodina: sekta snadno a rychle. moc hodný děti a moc hezkej film. // mám nové anestetikum, nechceš ho zkusit?

Ona (2013)

co činí naše emoce opravdovými? / co je podstatou vztahu mezi dvěma bytostmi? / dá se vůbec předat někomu část sebe bez toho aniž bychom přišli o možnost rozvoje? / play melancholy song. play a different melancholy song.