• Krátkometrážní

Největší esa mafie - The Mystery of Meyer Lansky (2012) (epizoda)

Hlášení FBI: "Mayer Lansky lenoší doma. Jeho hlavní zájmy jsou žolíky s přáteli, sledování televize a čtení knih. Žije skromně. Má hezké obleky, ale to nestojí moc". Když jako žid požádal o občanství Izraele, odmítnutí šéfkou státu Gerdou Mayerovou se mi zdá prozíravé. Lansky celý život toužil hlavně po uznání a o značnou investici přišel při revoluci na Kubě.

Největší esa mafie - Joseph Valachi (2012) (epizoda)

O psychopatickém gangsterovi milujícímu násilí. "někdo si myslel, že je to jehněčí stehno, ale bylo to Katzovo potetované stehno. Zabalili ho do řeznického papíru a strčili do kontejneru na odpadový tuk za tržnicí"

Největší esa mafie - Donnie Brasco (2012) (epizoda)

Neuvěřitelný příběh agenta. Prostředí vykresluje hláška mafiána "nejlehčí je oddělit hlavu. Jen to křupne"

Jak se rodí řeka (2007) (TV film)

Moc pěkné podvodní záběry. A tradičně ekologické problémy.

Dětský svět (2007) (TV film)

Průvodce vývojem dítěte. Přečtěte si ontogenezi dítěte od Příhody, nebo Matějčka s Langmaierem. jak říká vynikající psycholog Jeroným Klimeš, dítě do šesti let se kvůli jeho roztomilosti líbí každému, od šesti let ho nikdo nechce. Kdo má zájem o tyto starší děti, stane se spíš vedoucím kroužku nebo dětských táborů.

Od koťátek pracky pryč! Hon na internetového zabijáka - Klikání nosí smrt (2019) (epizoda)

S homosexualitou se opravdu často pojí další úchylky. Často je spojená s pedofilií okovy apod. Nutit někoho mít sex s jeho štěnětem jako v tomto díle, to vypadá, že se hoch chytl hodně špatné party prostituujích chlápků a začal promýšlet ďábelský plán. Bylo mi líto utrápeného výrazu jeho maminky. Jak říká vynikající psycholog Jeroným Klimeš, je třeba počítat s tím, že 20% dětí se nepovede a nasekat si kousků více. 10% rodičů také zažije úmrtí svého dítě. Na motorce, oběsí se v kriminále, smete ho na dovolené v Thajsku vlna tsunami.

Od koťátek pracky pryč! Hon na internetového zabijáka - Smyčka se stahuje (2019) (epizoda)

Zaujalo mě jak dokázali podle fotky na sociálních sítí vystopovat bydliště člověka podle schodů virtuálním projížděním ulic na Google maps nebo podobné aplikaci. Kriminální dokument má tísnivou atmosféru: "cítila jsem v bytě pach krve. Jako když necháte na kuchyňské lince ležet šest hodin půl kila hovězího masa. V tom bytě je to potom cítit po krvi".

Časové pásmo bylo změněno