Méďa (2012)

Je to chujovina ale co ......

Polski film (2012)

Polski film je jednoznačně nejlepší Zelenkova fikce bez Zelenky. Havlát rulez !! Za boha si nemůžu si vzpomenout kdo ho hrál, ale vím, že to byla genialní postava. Ten herec tam hrál vlastně dvě role a v obouch byl dobrý. Jen takovy poznatek na konec.... Kino bylo skoro plné. Mnohokrát jsme zažili situaci, kdy byl slyšet bouřlivý smích jen z našich sedaček a to jsme seděli v kině v Brně. V našem Brně.

Avengers (2012)

3,5* ...Loki mě neskutečně nebavil v Thorovi, tady prošel menší změnou, už to není takovej uplakánek, ale stejnak to nebyl řádnej záporák. Chtěl jsem ultra zmrda s nějakejma řádnejma pomocníkama a né týpka z Hvězdný Brány a tunu Locustu vypujčených z Gears Of Wars... Capitán Amerika mě přišel nějak do počtu, Hulk konečně celkem fáájn, byl určitě nejzajímavější postavou, tahounem byl Stark, Legolas mě k srdci taky nepřirostl. Celkově mě to nechalo chladným, humor super...ale ani nálož piv mě nějak zásadně nepomohla !

Bitevní loď (2012)

Buď je Berg chytřejší než si všichni myslí a nastavil zrcadlo nynější hollywoodské středo-produkci a nebo vážně nevím. Jako parodie na ''hloupé'' blockbustery to funguje za 5* - má to všechno ! Nechybí provařená klišé, záchrana světa, proměna loosera v charakterního hrdinu, vojenské proslovy, dodávání si odvahy, hudba AC/DC, tleskací scéna na konci filmu....ale pokud to bylo myšleno smrtelně vážně a mělo to být náborové video lakající k mariňákům - tak vážně nevím :)) ....druhá projekce: 6 přátel, 3 píva a trošku si fouknout...ultimatní prdel !

Bůh žehnej Americe (2011)

Mezi 3 a 4* ...necham si rozležet v hlavě a pak tady něco sesmolím.

Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka (2012)

Ano, ano je tomu tak. Já sem byl na Okresním Přeboru filmu o lásce k ....nó tomu...ehhh sportu...jak koupou do toho kulatýho.... míííííč ty vole ! díky ...prostě jsem do sebe natlačil klobásku a 3 piva a bylo vymalováno. Bavil jsem se !

Vladimír Menšík nonstop (2005) (pořad)

Výběr by byl vpohodě, ale co mě vadilo prokládání vybraných scének pisničkama, které s Menšíkem nijak nesouvisí. (nápříklad Lucie Bíla - Láska je Láska záznam z Brněnského Boby centra = WTF_?)

Poupata (2011)

Debutatnt Zdeněk Jiráský mě vyloženě přijemně překvapil a dávám si jej do hledáčku a těším se na další jeho počin. Nechám si rozležet a pak napíšu koment. 70% + 1* přihazuji za Anetu Krejčíkovou, némůžu si pomoct ale tohle je přesně ten typ ženskejch, který mě berou ''krev a mlíko'' mimo to mě její neustále přežvykující postava vyloženě bavila.

Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011)

Ideálně naředěná kombinace akce a hůmoru, která sice ubrala od minule na napětí ale zase se vrátila k seriálovým kořenům a týmové práci. První dvě třetiny letí jak blesk pak se dostaví pár ''zpomalení'' aby se pořešily nějaké ty osobní věci ale finále zase šlape na plyn. Škoda jen, že seversky záporák v podání Michaela Nyqvista něměl moc prostoru nestihl jsem si k němu vybudovat ''žádný'' vztah. Slabší 4* ale s pivkem před projekcí a bandou přátel v sálu to byla příjemná dvouhodinovka, která nás všechny pěkně uvolnila.

Martial Law - Stav ohrožení (1998) (seriál)

Na tohle nezapomenu, chujovina která byla na TV N@va a scenu kdy obloustlý asiat hodil pohotově minci do trajektorie střely a zachránil tak život nebohé ženě :-))