• Rodinný

Nekonečný příběh (1984)

I v dospelosti je pro me Nekonecny pribeh necim, co me dokaze naprosto okouzlit.. a jak uz tu nekteri napsali, je to zcela jiste nejkouzelnejsi a nejlepsi fantasy pro deti, jake kdy bylo natoceno. Skvele postavy, scenar, hudba... a ten napad samotny - bozi. Mam ten film rad, a vzdycky budu. Staci se jen nechat vtahnout, a budete odmeneni. Cesky dabing uzasny, predevsim Cupakuv Falco.. p.s. o pokracovanich nema smysl mluvit. To uz jsme nekde jinde. :-D

Hodinářův učeň (2019)

Zajimavy pocin.. fakt zajimavy... skoda, ze to je "pohadka".. misty to melo prvky stredovekeho hororu.. a Plodkova teda fakt top..

Labyrint - Epizoda 6 (2015) (epizoda)

Nejlepsi dil serialu, za me fakt TOP. Vsechno tady funguje skvele. Herci, strih, kamera, hudba... skvely scenar, v nemz cekam na nejakou chybicku, nelogicnost, ale ono nic. Pan Strach pro me prvnim Labyrintem vytvoril zrejme nejlepsi ČR krimi serii vubec. Bravo.

Pes baskervillský (2018) (divadelní záznam)

Musim dat pet hvezd. Bylo to prvni predstaveni, ktere jsem na otacivem hledisti navstivil, a zcela me to nadchlo. Videl jsem pote v Krumlove dalsi tri predstaveni, ale mozna predevsim z duvodu zazitku z neceho noveho, ale jiste take kvalitou predstaveni pro me zustava Pes Baskervillsky zatim tim nejlepsim..

Dcera (2019) (studentský film)

Omlouvam se. Zpracovani zajimave, ale ja proste potrebuju SLOVO, silny hudebni motiv.. cokoliv. Nechalo me to absolutne chladnym..

Babička (1971) (TV film)

Film, ktery me opakovane dojima, dokonala Barunka v podani L.Safrankove, uzasna hudba Lubose Fisera ktera by sama o sobe mohla byt plnohodnotnou symfonii, a pastva pro oci v kazdem z mnoha motivu.. z toho vseho mi vychazi petihvezdickova klasika, na kterou se vzdy rad podivam znova..

Koruna - Margaretologie (2019) (epizoda)

Vsichni opevuji H.B.Carter, ale kdyz to je zrovna jedna z mych nejneoblibenejsich herecek. V prvnich seriich byla Margaret bozi, po dvou dilech treti serie doufam, ze v dalsich dilech tolik prostoru dostavat nebude. Casting Alzbety pro me opet velice vydareny..