• Rodinný

Divošky (2013) (pořad) odpad!

Tohle je fakt bida. Velka bida. Strasne me to vzdycky namichne, sotva se to na obrazovce objevi :-( To to nemuze bezet treba jen jeden den v tydnu, kdyz uz? A treba klidne dve hodiny..?? ale kazdej den tahle nasrav***a - to je peklo..

matka! (2017)

Tedaa.. pusobive.. ale musim si jeste spoustu veci poradne zanalyzovat.. 3-4 *

Anděl Páně 2 (2016)

Tedaaa.. prekvapeni. To co mi chybelo v jednicce, tady bylo.. Lepsi scenar, kamera, obsazeni.. moc hezky a prijemny zazitek.. a Jirka Bartoska jako pan Buh 100%ni..

To (2017)

Ke komentari Alusky88 nemam co dodat. Az na ten Zlin bych to vlastne cele jen okopiroval.V tomhle pripade jsme to, myslim, prozivali uplne stejne.. pro me osudova kniha, a plnohodnotne filmove zpracovani. Amen..

Farmář hledá ženu (2017) (pořad)

Jako plus bych uvedl hudební doprovod, většinou vybrané melodie patří k mým oblíbeným, a trefně podkreslují dění "na statku" :-)

Stranger Things (2016) (seriál)

Není co dodat. Je to ten nejlepší seriál, co jsem kdy viděl. A to jak první, tak druhá série. Prostě mi na něm sedí úplně všechno. To tempo vyprávění, hudba, osmdesátková atmosféra, herci ( snad jediná Winona mi k srdci po celou dobu nepřirostla ), a jedna dokonalá postava v dokonalém podání slečny Brownové... JEDENÁCTKA prostě pro mě tenhle seriál posunula úplně nejvýš... Jako fanoušek S.Kinga mám ke Stranger Things blízko. A smekám před bratry Dufferovými.. Díky...

Stranger Things - Kapitola osmá: Ovladač mysli (2017) (epizoda)

Uáááá, bomba.. !!!!! Příchod El na konci.. Já tu Jedenáctku fakt zbožňuju.. Tenhle seriál je pro mě fakt citovka, a vytahuje ze mě emoce všeho druhu..