Pat a Mat - Fax (2003) (epizoda)

Pat a Mat jsou přímo odborníci přes faxy :D Jak kreativní využití.... xD

Vetřelec (1979)

Nemůžu jinak. Tohle je fakt velmi velmi nadhodnocený film. Že je to horor ? Já sem se dokonce smál(v normálním stavu, alkohol a extázi nevedu), to mimino Vetřelce bylo přímo k popukání. Když jsem se už nesmál, nudil jsem se. Včera v noci jsem po podruhé po mnoha letech zkouknul, čekal jsem od týhle sci-fi "horové" legendy mnohééééém víc. Akorát je pěkná ta poslední přeživší z posádky - ten konec byl dobrý, škoda, že nepokračovala ;) 2 a půl

Věčný svit neposkvrněné mysli (2004)

Nikdy bych nevěřil, že to Carrey tahle zahraje... Fakt pán herec :) Většina filmů dnešní doby jede na jední samý dráze, ale tenhle si jede svou. Není podle nějaký šablony :) Myslím to zvláštní originální zpracování... Díky tomu, a taky díky hodně dobrým hereckým výkonům se tenhle film zařazuje mezi nejlepší filmy, které jsem kdy viděl. Vtáhl mě do sebe, a už mě nepustí ven ;)

Úžasňákovi (2004)

4 a půl hvězdičky :) Začátek byl totálně výborný,od toho středu už to začalo trochu polevovat.

Krtek a orel (1992)

Kam se na Krtečka hrabou ty sračky z Jetixu.... Jetix bych zrušil, a místo něj bych dal celý den Krtečka :D

Krtek a muzika (1974)

Kdyby tak radši poslouchal rock..... :D

Krtek a robot (1995)

Burdock: Njn, Krtek hold není žádný pacifista :D