• Publicistický

Saxána a Lexikon kouzel (2011) odpad!

Lepší název by byl Saxána a velký prů... problém. Myšlenka možná byla dobrá. Ale na tomhle se pokazilo všechno co se pokazit mohlo a dost možná ještě navíc.

Rady ptáka Loskutáka (2001) (pořad) odpad!

"Vyhořel mi byt a to jsem jen podle jejich rad chtěl vyměnit žárovku." Aspoň takto se mi tento "počin" vždycky jevil. Jo proč to udělat jednoduše, když kolem toho může být velké televizní divadlo.

Gondíci s. r. o. (2015) (pořad) odpad!

Aneb když je vykopli z Novy tak je vzali na Primu. Fakt "výhra" pro diváka.

Přemluv bábu (2010) odpad!

Aneb když se herci a herečky se.ou do politiky. Jo je to hnus, ale co? Když tak dobře platí, tak proč nezaprodat i sám sebe že? Ubohé!!!

VLIVNÍ s Alex Mynářovou (2016) (pořad) odpad!

Stačí se podívat na to, že tento "publicistický pořad" vysílá TV Barrandov. Aneb skladiště všech propadáků a vůbec nepovedených pořadů.

Pobřežní hlídka (1989) (seriál)

Nemalujme si to. My chlapy víme, proč jsme se na tenhle seriál koukali. Měli jsme k tomu hlavně dva důvody, na které byl pěkný pohled a ještě pěknější, když majitelky těch "Důvodů" běžely.

Pretty Woman (1990)

V praxi vzato My Fair Lady na Americký způsob. Trošku obhroublá v tom, že hlavní hrdinka je prostitutka a všechno je taková ta klasická limonáda. Ale jinak je to fajn film, takže proč ne.

Max Payne: Hero (2003)

No... jednu za snahu, ale spíše z toho mám pocit, že je to jakýsi slátaný videoklip k písničce, která se ke zvolenému tématu prostě nehodí.

Justin Bieber: Baby (2010) (hudební videoklip) odpad!

Jak s tímhle "výtvorem" dokázal prorazit? NE... já to vlastně nechci vědět. Raději.

Televizní noviny (1994) (pořad)

Kdysi prostě televizní zpravodajství. Dnes? Popravdě na hov... ehm na nic, protože místo zpráv vám moderátoři a moderátorky akorát připomínají, že máte čumět na tn.cz, protože tam je úplně všechno.