Černé zrcadlo - Krokodýl (2017) (epizoda)

SPOILERY Tak už jsem doufal, že nikdo nic nezjistí a skončí to bez konce a on to nakonec vyřeší křeček, tak to mě trochu zklamalo, takže jen 3 hvězdy :)

Klan Gucci (2021)

164 minut nudy. Perfektní trailer mě zlákal, ale z herců se dají pochválit jen Driver a Irons, přehrávající Leto nebo Gaga jsou nepříjemní. Příšerné falešné přízvuky jsou tak vytáčející, že nechápu rozhodnutí natočit to v angličtině, ale to už tu bylo přede mnou zmíněno. To samé se sountrackem, kdy jsou zkrátka do filmu nastříhané retro songy, nic obdivuhodného. Začátek filmu, kdy neatraktivní vlezdoprdelka sbalí chytrýho boháče asi za tři "náhodný" setkání je tak absurdní, až bolí. Zcela řemeslnej film s přepálenou dýlkou, nevhodným castingem a prázdným dějem.

Kancl - Sbohem, Michaele (2011) (epizoda)

Perfektní rozloučení, rozloučení s Dwightem mi teda vůbec nevadilo :)

Red Notice (2021)

Moc příjemná oddechovka :), něco jako Zabiják & bodyguard (2017), ale mezi Reynoldsem a Johnsonem není taková chemie jako v případě Jacksona. Vtípky dobrý, střed filmu trochu pokulhává, ale celkově se to dalo.

Karel (2020)

Je pravda, že je to jeden z delších dokumentů, nijak mi nevadilo, že ho režisérka vyloženě neukázala ve špatnym světle, tím jak tam nebyla přítomna a vlastně se k ničemu přímo nevyjadřovala mi vyhovovalo. Negativní pohled tam pro mě vlastně byl, když se střídaly mrazivý záběry sovětský okupace a během toho Karel zpíval, jako by se nic nedělo a všechno přehlížel, to pro mě bylo možná silnější, než kdyby ho tam vyloženě někdo přímo griloval. Anticharta byla zmíněna, Karel se neomluvil, to byl pro mě další signál. Fanklub nebo brečící fanoušci na pohřbu mě překvapili, ale hold lidi jsou různí. Na to, že nepatřím mezi Gottovy fanoušky, ani nejsem součástí jedné z jeho cílových generací se na to dalo příjemně koukat.

Papírový dům (Netflix verze) - Rodinná tradice (2021) (epizoda)

Konečná zastávka, prosím vystupte. Tak po čtyřech letech jsme na konci, na to jak se mi první polovina pátý série nezamlouvala, to druhá půlka náležitě napravila a seriál dovedla do důsledného konce. Možná moc happy konec, ale spokojenost. :)