Ash vs Evil Dead - Ash "dvakrát řež" (2016) (epizoda)

A opět uf. Tentokrát to bylo vydechnutí úlevné, po špatné sedmé epizodě přišel osmý díl prakticky se vším, co v tom předchozím chybělo. Byl plný krvavé akce, měl jsem se dokonce i čemu zasmát a ohodnotil bych ho i pěti hvězdičkami, kdyby nebylo zbytečných přešlapů do oblasti nevkusu, které byly navíc úplně zbytečné.

Ash vs Evil Dead - Blud (2016) (epizoda)

Uf, to byla nejmíň tříhodinová půlhodina. Čas se táhl jako kvalitní med a nějak se mi nedařilo pochopit tvůrčí záměr, nejdříve se ze série začal vytrácet humor, teď už ho následovala i akce s brutalitou a zbyl jen jakýsi pokus o psychohoror bez hororu. Za mě to byla slabota, Ash bez násilí a humoru na mě prostě nefungoval.

Ash vs Evil Dead - V pasti (2016) (epizoda)

V komentáři k předchozí epizodě jsem psal o naději v lepší vývoj série, ale doufal jsem marně. Bylo fajn zavzpomínat na původní film Evil Dead, ale celkově na mě šestý díl působil jen jako vata pro vyplnění času. V příběhu prakticky nedošlo k vývoji a Pablo mě už opravdu štval.

Ash vs Evil Dead - Uvěznění (2016) (epizoda)

Konečně jsem se zase jednou dočkal epizody, která mě něčím zaujala. Humor sice i tentokrát pokulhával, ale dění na stanici mělo grády a zase jsem se jednou slušně bavil. Rád bych věřil tomu, že se tvůrci vracejí ke kvalitě, na kterou jsem si zvykl v první sezóně.

Ash vs Evil Dead - Opilý koráb (2016) (epizoda)

Téma čtvrté epizody tak trochu vykrádá Kingovu Christine, to pro mě ale nebyl hlavní problém, víc mi vadilo, že všechny akční a brutální scény bez dobrého humoru působily strašně jalově a příběh se jaksi přestal posouvat kupředu. Navíc mi pomalu, ale jistě začíná lézt na nervy postava Pabla.

Ash vs Evil Dead - Poslední runda (2016) (epizoda)

Největším problémem epizody nebylo nižší tempo, vadilo mi to, že jsem se opět nedočkal výborného humoru z první sezóny. Akční scény byly znovu v pohodě, brutalita byla taky na úrovni, ale nějak jsem se v této řadě přestal smát, protože jsem měl i tentokrát pocit, že mě k tomu tvůrci spíše nutí.

Ash vs Evil Dead - Pitevna (2016) (epizoda)

Co se stalo? Na pitevně jsem se dočkal fakt nepříjemného překvapení. Akční a brutální scény byly v podstatě v pohodě, ale humor prakticky uhynul, protože se tvůrci vykašlali na inteligenci a přišli s něčím prvoplánově vulgárním a já jen doufám, že to byl nějaký podivný úlet.

Ash vs Evil Dead - Doma (2016) (epizoda)

První epizoda druhé sezóny pěkně navázala na první řadu, tvůrci se správně drželi zaběhnutého modelu a příběh měl od první chvíle slušné tempo, divákovi byla představena hlavní zápletka série, jen jsem měl takový pocit, že humoru tentokrát chyběla lehkost a že se místy dost tlačilo na pilu.

Ash vs Evil Dead - Série 1 (2015) (série)

Po první sezóně seriálu, bych mohl mít rozporuplné pocity, protože jsem se těšil na pořádný horor s mrazivou atmosférou a brutálním násilím, místo toho jsem viděl akční komedii plnou hlášek a brutálního násilí. Vzhledem k tomu, že mám rád černý humor, rychle jsem přizpůsobil své myšlení nastalé situaci a mohl jsem si celou jízdu s Ashem a jeho partou pohodově užít. Až na čtvrtou epizodu jsem byl velmi spokojen a pekelně jsem se bavil.

Ash vs Evil Dead - Temná (2016) (epizoda)

Finále první sezóny mě nijak nezklamalo, neslo se v duchu celé řady, takže na prvním místě byl opět humor a za ním svorně poklusávaly akce a krvák. Bavil jsem se výborně, jako bonus mi tvůrci přihodili další orální porody, nuda nehrozila a po takovém závěru se můžu jedině těšit na další sérii.