Vanishing on 7th Street (2010)

Tak zase ne Brade. Zdá se, že jsi svůj potenciál vymlátil u Reznika, protože tak slibný projekt jako byl Vanishing jsi proměnil ve fádní amaroun bez chuti. Film vyvolá milion otázek, na které nedostaneme odpověď, vylidněné mměsto je fajn, ale těch pár záběrů střídají pitomé dialogy a nezajímavé akce. Vždy stejné. Tedy pomoooc pomoooc rozsviťte.

Amityville: Dům hrůzy (1990)

Pravděpodobně vůbec nejhorší Amityville. Lacinost tryská z každého záběru, herecký ansábl naprosto mimo dění a režisér zřejmě pochrupával na sesli. No ale furt je to Amityville, takže aspoň jednu.

Prostřeno! (2010) (pořad) odpad!

Vepřoidní národ se nechává natáčet při přípravě a konzumaci kalorických bomb, u kterých si spokojeně máchají rypáky v omáčkách. No hnus ať se na mě nikdo nezlobí.

Tajemství mumie (2010)

Luc Besson už na to asi nemá. Od pátýho elementu to s ním jde z kopce, nebo alespoň s jeho filmy. Tajemství mumie je levnější kopií Mumie s Voslem, ale teda žádná sláva. Je to méně výpravné, více "rádobyvtipné", triky jsou poměrně mizerné a nezachrání to ani hafo bizarních figurek, které příběhem prostupují. Vypadá to, že i Besson si chtěl prostě jen tak udělat radost. Berte to spíš jako rodinnou jednorázovou podívanou.

Ochrana státu (2008)

Hutný a hustý thriller. Přesně můj šálek kávy. Parádně sladěný, dynamika, styl vyprávění, zpracování. Tady se nudit nebudete, hra na agenty tu člověka opravdu baví. Od režiséra Daltonů obrat o 180 stupňů. A kde vzal všechny ty ksichty? No hlavně ten ústřední arabák je teda fakt na ránu. Doporučuju. ZAJÍMAVOST:První scéna, kterou Nicolas Duvauchelle pro film natáčel bylo znásilnění ve věznici. 70% snímku bylo točeno ručními kamerami.

Tisíc a jedna noc (2006) (seriál) odpad!

Tohle se Nově povedlo. Jézéďáci sice zřejmě u obrazovek zůstanou ikdyby jen šuměly, ale normální občan už nebude trávit večery u bedny, jak byl dosud zvyklý. Né že by doteď bylo na co koukat, ale nyní půjde sledovanost rapidně dolů. Patrně se jedná o úsporná opatření, doufám ale že i tak to daj tomu rumunovi nebo maďarovi nebo co to je, pořádně sežrat. Jak zabít jednu televizní stanici hahahaha.

Ong bak 2: Pomsta (2008)

Po vynikající jedničce takový paskvil? Jsem zklamán jak zpracováním tak choreografií, především pak ale Tonym, který si tu střihnul roli vzteklé opice. Zkusim ještě trojku, ale teda pokud to půjde v těchto stopách tak potěš.

Paranormal Activity 2 (2010)

Tak tentokrát se opravdu nezadařilo. Většinou mám pro podobné projekty slabost, ale tohle byla extra nuda. Dobrou noc

Dům ďábla (2009)

A co jako? Pakárna! Film má sice dokonale zmáknuté kulisy osmdesátých let (včetně kostýmů a propriet jako je starý obludný walkman) a slušnou atmosféru, ale k čemu to je, když se tu nic neděje až do poslední desetiminutovky? Znuděné courání hrdinky po baráku nudí i diváka, poněvadž se takto prochází snad 40 minut. No fakt na palici ať se na mě nikdo nezlobí, ale tohle byla fakt nuda. ZAJÍMAVOSTI: Snímek byl točen na 16mm film, velmi populární v osmdesátých letech, aby dostal dobový look. Film je údajně točen podle skutečné události, ale nikdo z tvůrců nikdy neřekl podle jaké události. Dům byl při natáčení zamořen beruškami, které jsou v některých záběrech i vidět. Natáčení trvalo pouhých 18 dnů.

Vem si mou duši (2010)

Jednoznačně nejhorší Craven jakého jsem doposud viděl, ale pokud dávám podobným zhovadilostem 3***, nemůžu dát tady méně jen proto, že si režisér pošpinil jméno. Je to totiž naprosto standardní vyvražďovačka bez nápadu, která jede v kolejích slasherů made in USA: SPOILER!!! Masový vrah umírá na začátku filmu, po nácti letech se vrací a masakruje nemožnými způsoby obyvatele města a jejich potomky. Motivem je VŽDY pomsta. Ejhle hlavní hrdina má vidiny, kterak někdo likviduje jeho přátele. Varuje ostatní. "Chochochó jsi blázen, starej zmozelez je mrtvej náct let." Zvrat. Hlavním podezřelým se stává náš hrdina, který postupně odkrývá děsivou pravdu o svém domě, tetičce, nebo blízké stoce. O čemkoliv. Ten to ale nakonec není - je to jeho nejlepší přítel (modří už dávno vědí), se kterým se utká ve velmi fádním a nezajímavém souboji (ale bez něj to nejde, ten tam prostě muší biť). Konec. Ne počkat ještě jeden zvrat. Nakonec to byl on. Nebo ne? Zatmívačka. Directed by:KONEC SPOILERU Ale to vůbec nevadí, proto tyhle filmy přece máme rádi. Protože dostaneme přesně to co čekáme.