The Mandalorian - Kapitola 24: Návrat (2023) (epizoda)

Nejslabší finále nejslabší série. Chytněte se tam za rypáky a koukejte vymyslet něco pořádného. Ty pětky tady a onanistický komenty, OMG. Buďto jste děti nebo úplní idioti. V horším případě oboje dohromady.

Narcos: Mexiko - Poslední tanec (2021) (epizoda)

Ty vole frajer42... Snažíš se být zajímavý, ale ve finále nejsi nic jinýho než homofobní rasistický tragéd.

Samotáři (2000)

Dnes jsem to viděl teprve podruhé od premiéry. Neskutečný devadesátkový feel a naprosto skvostný soundtrack. Přechody mezi komedií a dramatem fantastický. David Ondříček v topu! Ostatně jako vždy.

Princezna zakletá v čase 2 (2022)

Tak takhle ne. Sice se jedná na české poměry stále o kvalitní fantasy, ale stopáž 134 minut je prostě průser, pokud nemáte dynamický scénář. A ten dvojka narozdíl od jedničky nemá. Hodinu se tu děje úplný hovno. Jestli trojku, tak určitě zkrátit a přitlačit na rozpočtu. Vesnice byla čistý papundekl. Zatímco jednička byla za krásné 4, dvojka hodně slabé 3.

Narcos: Mexiko - Legenda (2018) (epizoda)

Člověk ví, jak to dopadne, ale stejně vás to totálně sebere...

The Mandalorian - Kapitola 19: Obraceni (2023) (epizoda)

Jeden z nejlepších dílů vůbec. Ale protože tady není dost pifiky paf, má nižší hodnocení. Ano, až tak moc jednoduchý jste.

The Mandalorian - Kapitola 23: Spiknutí (2023) (epizoda)

První série měla pár vata dílů, ale byly na úrovni. Druhá měla neskutečný tah na branku a její dynamičnost mě fakt bavila. Třetí jakoby nevěděla co chce vlastně být. Prosím, další díly už jen takto. Hlavně už nikdy nic jako infantilní přebarvenou mrdku v podobě šestého dílu.