Bomb City (2017)

Film po jehož konci mi bylo úzko i na blití zároveň.

Punk (2019) (seriál)

Pátou hvězdu sundal 4.díl.

Diego Maradona (2019) odpad!

To máš za tu ruku Ty Bastarde!!!

Mory Vratislavi (2018)

Vlastně ani nevím,jestli to bylo myšleno vážně nebo to byla parodie. Jediný sympatický herec usnul cca ve 20 minutě a prospal celý film. Některé situace byli přinejmenším zvláštní.

Jersey Boys (2014)

Prapředci pozdějších boybandů.Jejich přiškrcený hlasy mi trhaly uši.Nenatočit to Clint asi bych o to ani nezavadil.Jeden z jeho mála slabších kousků.

Gottwald (1986) (seriál) odpad!

Tak tohle byla opravdu dřina. Jan Teplý st. opět nezklamal.Méně sympatického herce těžko hledat.a asi to nebude jenom tím jeho zaujetím pro tyto role a že jich bylo. Závěrečný několika minutový proslov v Lucerně byl opravdový režijní a herecký majsterštyk. Rád se koukám na budovatelskyakční filmy z 50 a 70 let,ale tohle bylo opravdu moc.

Syn zmaru (2014)

To bylo tak naivní až to bylo místy trapný. Mohlo mě to napadnout,když tam hlavního drsňáka hraje chlapík s Transpointting. Není to zrovna akční typ. Všechno to podtrhla romantická stránka.

U Zlaté rukavice (2019)

Romantika stříká na všechny strany. Ideální biják na první rande. Aspoň bude hned jasno.

Město mé naděje (1978) odpad!

Jako milovník komunistických agitačních filmových perel převážně 70 a 80 let minulého století u kterých se opravdu bavím musím napsat:Toto byl opravdový filmový průjem! Zřejmě nejhorší Československý film jaký jsem kdy viděl a těžko bude kdy překonán.Taktéž výkon superherce Drahoše Ožany. Sorry Duck