John Oliver: Co týden dal a vzal (2014) (pořad)

Veľmi rád pozerávam Johna Olivera. Vrchol televíznej zábavy. John Oliver je neskutočne komický človek už len na pohľad nie ešte keď otvorí ústa. Jeho názory sú ucelené a vtipné. 100% 5*

Justin Bieber: Baby (2010) (hudební videoklip) odpad!

Neviem či sa tu hodnotí hudba alebo klip ale myslím, že oboje preto nedávam ani jednu hviezdu. To, že v tomto klipe vystupoval Ludacris ani nebudem komentovať. Asi by som mal dostať Viktóriin kríž za dopozeranie celého klipu.

Skrytá identita (2006)

Ďalší dôkaz o tom, že Martin Scorsese je majster svojho remesla- to je pravda. Skvelé obsadenie hercov aj ich výkony- fajn... ale ten dej... tak ja neviem či som buď pripečený alebo nerozumiem istým súvislostiam pretože na mňa toho bolo až moc- všetky tie mená a kto pre koho pracuje- to sa vám hromadí a vy stále nemôžete prísť na to prečo ten chlap zabil tamtoho atď. Ja by som tento film mohol pozerať 24/7 a stále by som zostal na štyroch hviezdičkách. Tým nechcem povedať, že film bolo iba vyšetrovanie a nebola tam akcia- práve naopak. Ale to, že každých päť sekúnd sa dej zvrtol nejako inak ma už dožieralo. Asi to bude mojou hlúposťou ale... 70% 4*

Únos (2017)

Popravde ani neviem kde začať. Chaotický dej, všetko natočené na štýl Paneláku. Neviem čo tu mám ďalej písať. Toto bol ten film, ktorý bol tak ospevovaný? Slabota. 25% 1*

Útěk ze Severní Koreje (2008)

Úžasne nakrútený dokment. Oceňujem, že tvorcovia kvôli týmto záberom riskovali aj popravu. 90% 5*

Slunce, seno a pár facek (1989)

Ďalší dôkaz o tom, že Troškove "komédie" nepoznajú hranice otrasu a stupidity. 20% 1*

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Tak v tomto prípade sú tu aj plusy aj mínusy. Oceňujem, že Disney to nejak radikálne nezmenilo a že v podstate zachovalo prvky, ktoré boli aj v minulých epizódach. Asi tam do toho hralo aj to, že na projekte spolupracoval aj George Lucas i keď iba z časti. Ako mínus vnímam to obsadenie rôznych nových postáv, ktoré tam boli akosi zbytočné. Rozhodne sa mi nepáčila absencia Luke Skywalkera, ktorého v predošlých epizódach stvárnil Mark Hamill. Povedal by som, že táto epizóda trochu kopírovala predošlé v nejakých veciach ale no... odhliadnuc od toho výborný film! 85% 5*

Star Wars: Epizoda VI - Návrat Jediů (1983)

Netuším, ako môže táto filmová séria pokračovať keď sa toho ujme Disney nechám sa prekvapiť. K tomuto sa naozaj nedá nič napísať. Neskutočný filmový zážitok! 100% 5*

Nákupní maniačky (2013) (pořad) odpad!

Tak v tomto prípade je jasne vidieť, že TV Hnoj pardon Joj sa nestará čo divákom strká pod nos. Toto sa ani nedá vyjadriť slovami aká veľká sračka to je na televíznych obrazovkách. To je jeden odporný nechutný komerčný hlúpy absolútne nezaujímavý program až by z toho jeden pustil dáviaci reflex. Toto skutočne nemá obdoby. Najväčšia hlúposť akú som kedy v živote videl. Jeden odporný veľký grc FUJ! 0%

Star Wars: Epizoda II - Klony útočí (2002)

O niečo slabšie ako epizóda I ale veľmi sa mi páčia všetky tie efekty okolo bojov ako tam lietajú lejzre, svetelné meče najmä klonovú bitku v tej budove na konci filmu, ktorá nápadne pripomínala gladiátorskú arénu. Takisto zakomponovanie milostnej zápletky oceňujem. 95% 5*