Třetí planeta (1991)

Je na tom videt starsi kousek a to jeste navic z ruske kinematografie. Je to takove roztahane, ne zrovna idealni kamera a akcni, eroticke a jine sceny jsou trochu usmevne. V kazdem priapde se to ale da odkoukat a atmosfera prazdneho mesta, okoli je velmi pusobiva. Da se to odkoukat jen bych necekal zadny akcni trhak :-)

Diamant 13 (2009) odpad!

Nezajimavy nudny a bez spadu. Casto jsem se ztracel o co tam vlastne jde mezi zivanim. Mate-li radi kriminalky ktere jsou roztrahane a stoji na slavnejsim hercovi klidne pokoukejte ale jinak daleko od tohoto.

Armádní akademie (2007)

Ac jsem od filmu nic necekal, musim rict ze me prekvapil. Spousta vtipu ktere nejsou trapne, na nemce dobre zpracovany film. Uzasny vyber elitniho pokoje (hercu). Rozhodne doporucuji jako relax, bez deje, bez nejake hloubky, proste jenom si uzit film.

Skřítkové a trollové: Tajemná komnata (2008)

Ac mam rad animovane veci a rad se divam na detske filmy tak tohle me vubec nezaujalo. animace je prilis umela a misty spise vadi. Kdyby to radeji nakreslili. Pribeh je priserne jednoduchy ( chapu ze je to pro deti, ale tohle je skutecne pro mrnata). Nektere sceny s trolly jsou az nechutne. Shrnuto podtrzeno film u ktereho jsem se nudil a mel od ctvrtiny filmu jsem to mel chut neustale vypnout (kdybych koukal sam).

Tobruk (1967)

Klasicky valecny film. Jedine co me prekvapilo bylo to zpracovani. Vynikajici efekty, dobre masky a uchazejici vykony. Na to ze je to cesky film. Ovsem film me jinak ani dejem, ani koncem vubec nenadchl proto me hodnoceni je tkaove jake je. Proste pouze dobry valecny film bez konce.

Generace GEN (2007)

Takove utahane, pochmurne, nijake.

Vládci kouzel - Země dračího pána (1997) (série)

Trochu jinak pojata druha serie oproti prvni. Ale i tak pro pubertaky vinikajici. Videl jsem to v tom veku a moc se mi to libilo.

Vládci kouzel (1995) (seriál)

Velice zajimavy namet. Sice kostymy a kulisy jsou poznat rozpoctem. Ale i tak to neubira serialu svou kvalitu. Pro pubertaky vynikajici. Videl jsem to v tom veku a moc se mi to libilo. Moc se mi libily vzducholode.

Z nuly hrdinou (2002)

Nechapu jak nekteri zde cekaji od takovehoto filmu nejake duchovno nebo hloubku. U filmu je potreba naprosto vypnout a nechat se bavit. Rozhodne zde nejsou zadne trapne prehaneni jak treba v prci prcicky ani se nezachazi za unosnou mez kdy se z vtipu stava trapas. Dej je zcela standartni a stokrat ohrany, ale herci jsou svezi, holky sexy, vtipy unosne a film neni extra dlouhy. Tak proc se proste nepobavit.