• Pohádka

Nad propastí (2023)

Mám rád skandinávskou produkci a to jako hodně. Ale tohle byl opravdu průser. Scénář o ničem,efekty ještě horší a rádoby rodinné drama a kopice lásky od dvou mužů. Možná,že i nějaký film z produkce Primy s Langmajerem je zábavnější a akčnější

Jízda smrti (2023)

Z mého pohledu ten film není úplně k zahození. Vlastně mě za celou dobu nenapadlo,že bych to vypnul nebo přetočil. Liama jsem poprvé viděl trošku uplakaného,ale zahrál to v pohodě. Stopáž je ideální film rychle uteče,resp. ujede a všechno zase dobře dopadne. Nenáročný film,který určitě neurazí.

Její tělo (2023)

Život někdy nabízí různé rozmanitosti. Snažíš se makat,být nejlepší a vlastně stačí jen maličkost a vše najednou zmizí. Sport není jednoduchý,porno taktéž asi nebude úplná pohoda,ale snaha být nejlepší tě stále nabíjí. Jenže nemoc ti všechno sebere. Film se trošku táhne,ale příběh je to určitě zajímavý a stojí za vidění. Kdyby rakovina nebyla svině,mohla být Andrea slavná,ať už ve skoku nebo v pornoprůmyslu.

Nechte maličkých... (2004)

Život je těžký,život je krutý. Ztráta toho nejcennějšího co máte,je ze všeho nejkrutější. Každý se s tím vypořádáme jinak,někdo lépe a někdo mnohem hůře. Jenže v Dánsku se s tím vypořádávají asi malinko jinak. Můžeš se s postavou ztotožnit,ale v případě hlavního protagonisty to asi nelze. Film působí na psychiku,prožijete s herci jejich neštěstí,vtáhne vás to. Jen těm myšlenkám v hlavě občas nelze porozumět.

Slovácko sa nesúdí (1975) (seriál)

Seriál,který nikdy nezklame. Matůš Pagáč a Jura Klásek jsou prostě borci jak sviňa. Ta bezprostřednost a touha po pohárku vína je neskutečná. Prožít takový život,tak jsem naprosto šťastný. Tohle je prostě seriálový kult,kde všichni hrají naprosto přirozeně a vlastně jim věřím a taky závidím. Protože v době kdy tohle mohli prožít,my už dávno nežijeme.

BANGER. (2022)

Na startu jsem si říkal,co je to zase za českou podivnost. Ale najednou vše nabralo grády a chytlo mě to až do konce. Kluci hrají perfektně,záběry občas létají trochu zběsile,ale jednoduše řečeno: je to prostě jiný. A to mě na tom bavilo asi nejvíc. Určitě film,který za to stojí

Nikdo (2021)

Občas blbý,přehnaný,nereálný,ale ve finálním výsledku vlastně celkem fajn a když nad tím člověk naplno nepřemýšlí,tak to baví.

Mory Vratislavi (2018)

Polské překvapení. Jak v zápletce,tak v brutalitě a velmi krvavých záběrech. Jen ta žena musela mít neuvěřitelnou sílu,když táhla všude ta mrtvá těla a ještě třeba v sudu. Ale jinak film,který si budu určitě dlouho pamatovat.

Vpád (2021)

Podobných filmů jako je tento už se natočilo spoustu. Ono popravdě jde v jednom domě těžko něco nového a nápaditého vymyslet. Předvídatelnost je tu vcelku hned jasná,občas kousek napětí,občas se to zase lehce táhne a pak najednou je konec. Nenadchne,neurazí

Cesta za smířením (2021)

Tahle láska překoná všechno. Protože z lásky se rodí nenávist a z nenávisti znovu láska. Výborná podívaná,velmi vtipné momenty,trošku více krve,ale zábava až do konce. Skandinávie je prostě filmově nej.