Calibre (2018)

Vůbec...ale opravdu vůbec nemám problém tomuto skvostu dát plný počet.. Měl jsem to štěstí a předem nenarazil na žádný komentář experta, který má nepochopitelné nutkání, vyzradit onu zásadní scénu, takže jsem nevěděl, co mě čeká.. Situace do které se s trochou (větší) haluze může dostat každý z nás a podle mě nikdo nemůže dopředu vědět, jak by se zachoval.. Klukům jsem tu depku rozhodně nezáviděl a bez problému jim to věřil, zahrané od všech bez výjimky výborně, prostředí výborné, hudba výborná a žádnou větší trhlinu, co by tento první !!! film pana režiséra nějak shazovala, jsem taky nezaznamenal.. A ten závěrečný záběr...WOW!!!

Sbohem, baby (2007)

Chtělo by se napsat, že jsem od filmu čekal víc, ale není tomu tak..od Bena Afflecka toho vážně moc nečekám.. Slabá režie, dementní dialogy, nesympatické postavy (kromě M. Freemana), Caseymu Affleckovi jsem tu tvrdost absolutně nevěřil a co to bylo vlastně za pár, který si celý film nedal ani jednu pusu?? Nicméně nějakou tu morální otázku to ve mně zanechalo..ta ale stejně nejspíš není z Affleckovy hlavy, jestli je to podle knihy..takže nic.. Jedno pozitivum ale film má..vypadá to, že Ben Affleck režíruje o trochu líp, než hraje.. Minispoiler: Podle mě se sice rozhodl správně, ale z kama si přisoudil tu moc o tom rozhodovat? Protože si za to máti zaplatila? Nevím, nevím..

Ghostland (2018)

10 let po Mučednících další bomba..parádně promyšlený, místama dost brutální horor, s Tichým místem asi nejlepší horor roku.. škoda že toho tento týpek netočí víc.. Smekám!!

Láska nebeská (2003)

86%????? Vyližte si tou jednou hvězdou Hugh Grantovi a jemu podobným "hercům" v tomto humusu prdel a neurážejte tímto ostatní filmy!!!

Interstellar (2014)

Nějak na ty komentáře (zatím) nejsem, ale tady mi to nedalo.. Takový nářez se opravdu jen tak nevidí.. Nolanovi zkrátka vytvořili jeden z nejlepších filmů, co jsem kdy viděl.. Děkuju, že jsem zase po dlouhé době čuměl s otevřenou hubou a hltal každý záběr, každou myšlenku. Vrcholová filmařina!!!

Nymfomanka, část I. (2013)

No ty vole.. Viděl jsem od něho zatím jen Antikrist a Dogville (ano, dobré filmy), na Jack staví dům se těším už několik měsíců a určitě se podívám... Ale toto.. Von Trier očividně kvality má.. Ale tady je vkládá někam uplně mimo..absolutně mě to nebavilo nebo spíš až sralo.. Asi jediný kladný moment bylo povídání o stříhání nehtů.. Jinak nic..nuda bez nápadu a pořád dokola to samé s debilní hlavní postavou a vlastně všechnama okolo.. Na dvojku seru..