• Fantasy

Team Thor: Part 2 (2017)

Podobně založený humor jako v novém Thorovi, ale s rozdílem, že tady se lidem vtipy nelíbí a v Ragnaroku ano. Styl hodnocení tady asi nikdy nepochopím...... :(

Noční recepční - Epizoda 6 (2016) (epizoda)

Skvělé jako celé toto dílo. Snad bude pokračování. Už se nemůžu dočkat, co nám Jonathan Pine předvede tentokrát.

Hamlet (2015) (divadelní záznam)

Cumberbatch je skvělý Hamlet, monolog 'To be or not to be' zvládl bravurně. Produkce je skvělá.

Branky, body, vteřiny (1956) (pořad)

Mohly by být objektivnější. Dají tam například zprávu o závodu biatlonu, kde se dozvím kolikátí byli všichni Češi a slyším jejich pocity po závodě, ale to že vyhrál Emil Hegle Svendsen (např.) se nedozvím... Navíc mi nejsou Smetana a Černošková sympatičtí (Smetana se tam pořád něčemu směje a úsměv Černoškové je tak hrozný, že je mi z něj trapno) a když komentuje Vichnar tak usínám... Jediný dobrý moderátor je Vojta! Na druhou stranu, když to porovnám s Novou tak to je na 5* :D

Špion, který miloval biatlon (2013)

Dal bych klidně 5, protože je to biatlon a bylo to super, ale chyběla mi tam největší hvězda biatlonu Emil Hegle Svendsen..

Kde domov můj? (2016) (pořad) odpad!

Přijde mi, že i ten Háma se u toho nudí. Fakt by mě zajímalo, jestli někomu nevadí ty řeči po zodpovězení otázky... Navíc ty otázky jsou podle mě hrozně těžký. Nejhorší vědomostní soutěž co jsem kdy viděl, jednoznačně.

Krokodýl vs. aligátor (2010) (TV film)

Splnilo očekávání. :D Film byl scénářem hodně podobný filmu Varan vs Kobra a byl i stejně "dobrý". :D Je dobré, když se tvůrci nebojí u těchto béček ukázat ty monstra. V tomhle filmu tomu tak bylo. Samozřejmě tu byla i klasická hudba a rozhovory, které svojí nepřirozeností a nelogičností trhaly uši. Nechci spoilerovat, ale některé scény jsou tak na hlavu, že se na film rozhodně stojí podívat. TOP hlášky: "Nevím, jestli bych zvládnul zastřelit civilistu."- "Neber je jako civilisty, ber je jako dolary. Prachy ulehčí svědomí." / "Páchnete jako bažina."- Jo, došel mi Old Spice." Ještě bych dodal, že je až úsměvné kolik toho měly filmy Krokodýl vs Aligátor a Varan vs Kobra společného: dvě obrovská zvířata, která běhají po ostrově, prakticky stejná dobrodružně-výpravná hudba, nekonečně velké zásobníky, obrovská zvířata schovávající se v malých tůňkách a následně napadající lidi zezadu a na závěr MEGAEPICKÉ finále kdy se postaví zvířata proti sobě!!

Teorie velkého třesku - Přiřčení rezervace (2018) (epizoda)

V posledních epizodách mají hodně prostoru Sheldon a Amy a především jejich scény v bývalém bytě Penny a tyhle scény jsou trochu slabší. V téhle epizodě na mě byli až moc a naopak chyběl více Raj. Epizoda jako vždycky super, ale epizody s Rajem/ Penny a Leonardem nebo Bernadette a Howardem jsou lepší. Nicméně se doporučuji podívat, protože se po delší pauze ukáže Kripke :D

Invaze terordaktylů (2016)

Ušlo to. Nevím jestli to místy mělo být vtipný nebo ne, ale to nevadí, já se celkem bavil. Akorát bych to teda nedělal jako komedii, ale prostě béčko, nad kterým se zasmějeme stejně. TOP hlášky: "Jak se liší kámen ze země od kamene z vesmíru?"- "Asi, že spadnul z vesmíru." / "Rozdělíme si lup napůl. Ten tvůj nápad byl napůl přiblblej." / Nemůžeme se schovat baru? Když piju, je mi líp." / Z usušenejch kravinců je nejlepší střelný prach."