Malý Sheldon - Série 1 (2017) (série)

Nejdřív jsme se zdráhal na tenhle sérii podívat, ale už po prvních dílech mě to začalo totálně bavit. Doufám že další série budou ještě lepší.

Lež na pláži (2024) (seriál)

Normálně bych dal odpad, poslední dobou co prima vydá jako novinku stojí za hovno. Začalo to damianen, kde jsem naštěstí viděl jen asi půl hodinku, pokračuje zalez do spacaku s klusem a volej mého agenta nebo jak se to jmenovalo. Tohle je stejná píčovina ale Chorvatsko je pěkný a dcerky Rybový taky

Rick a Morty - Série 7 (2023) (série)

Oproti minulejm serií je tahle taková divná, slabší prostě divná

Brickleberry - Global Warning (2015) (epizoda)

Vtipná a nekorektní kokotina. Tvůrci se nebáli jít hodně daleko a jednotlivý témata pořádně podojit. 80%

Rychle a zběsile 9 (2021)

Mám jen jednu otázku Proč??? Kvalita filmů jde postupně doprdele. Od sedmičky to už bylo utrpení a tohle tomu nasadilo korunu. Desítku sem zatím neviděl ale co bude příště. Cestování časem nebo ježdění po Titaniku. A bude zachraňování tentokrát ztracený babičky Letty nebo další utajenej člen rodu Torettů?? Na jaký dno to až dojde?

Smysl pro tumor (2024) (seriál)

Velice dobře spracovanej seriál na úplně debilní téma.

Adikts (2024) (seriál)

Ponaučení ze seriálu Mrtvej feťák dobrej feťák. Mám v píči

Obří sopka (2011) (TV film) odpad!

Další film ze série: pokus o katastrofickej film kde se jedná buď o živelnou katastrofu nebo útok nějaký potvory. V reálu jde akorát o totální sračku s naprosto příšernýma efektama.

Vánoční příběh (2022)

Pokus o vánoční Lásku nebeskou. Nakonec je s toho další česká sračka nebo co to vlastně bylo. A Bohdalová tomu nasadila korunu.

Střídavka (2022)

Co si budem, další česká novodobá filmová sračka, ale čvančarová a Hoffman neskutečně zabíjej.