Lovecká sezóna (2006)

Ach, ty vzpomínky. Pamatuju si když jsem tento film viděl poprvé. Bylo mi 8, byl jsem v 1. třídě a hned jsem si tento film zalíbil. Viděl jsem ho minimálně 100x krát. Nejvíc se mi vryla do paměti ta překrásná muzika od Paula Westerberga. Nejlepší byl asi Elliot a Boog, nebo ten ježeček, který říkal ,,Milouši''. Jen škoda, že pokračování už nejsou tak dobré jako jednička. Na odregování dobrý. Zařadil bych klidně tento film do těch lepších animáků. 80%

Mikulášovy patálie (2009)

Můj oblíbený film podle knihy, a taky můj nejoblíbenější francouzský film. U filmu jsem se královsky bavil od začátku do konce. 80%

BlacKkKlansman (2018)

Film ukazuje začátky 70.let v Americe, kde se řešila rasová nesnášenlivost, v tomhle případě proti afroameričanům. Režisér dobře ukazuje tu dobu a dává tomu dobrou atmosféru. Nevím jestli film odkazuje na skutečný příběh, čili zápletka, že mladý černoch se chce spolčit s Ku-Klux-Klanem a omotat je kolem prstu tím že místo sebe zapojí svého bílého kolegu z kremačního oddělení. Filmu nesedí moc ta délka. Přeci jenom, když film vidíte 3x po sobě tak vás může už trošičku nudit. Mírné zklamání, očekával jsem od filmu více akce, a trochu mi vadily ty hanblivé výrazy na černochy. Protu mu uberu 1 hvězdičku. Jinak film určitě doporučím, už kvůli tomu stále opakovýmu tématu i v téhle době. 75%

Simpsonovi (1989) (seriál)

Můj oblíbený seriál mého mládí prakticky až dodnes. Celý seriál jsem viděl min. 20x a stále mě baví a nikdy mě neomrzí. Asi nejlepší kreslená americká rodinka. Každý díl znám nazpaměť, už podle začatku epizody vím jak epizoda započne a skončí. Zasloužených 100% P.S. i když některé novější epizody ztrácí na kvalitě, ale 30.řada nevypadá špatně.

Hoď svišťom (2011) (seriál)

Na druhou stranu jestli se chcete oddychnout a na nic nemyslet, neboli řečeno vypnout mozek, tak tenhle seriál je ten pravý. Některé epizody byly slabší. Samozřejmě nechci to přirovnávat k těm dobrým seriálům. Dvě hvězdičky dávám za nápad a tu jednoduchost. Jen pro příště sitcom nemá přes hodinu. Lepších 40%

Kde jsou prachy? (2017)

Řekne mi někdo jaká společnost dala Logana Paula do filmu?

Velký táta (1999)

Nemám moc Sandlera v lásce, neříkám, že všechny jeho filmy jsou špatné, ale v tomhle případě mě film přijemně překvapil. Sympatické role. Ke konci mi ukápla slzička. Určitě si ho pozřu několikrát než jednou. 75%

Detektiv z Hongkongu (2016)

Horší průměr. Jsou i lepší filmy s Jackie Chanem. Johnny Knoxville je už celkem starý na to aby točil tyhlety akční filmy. Jinak nemám problém s hlavní dvojicí. Dalo by se to nazýváti akčním filmem? Není to dobrý. Nefunguje je to ani jako buddy akční komedie. Takové horší pokračování Křižovatky smrti. Hodně klišé, až mě celkem sralo, že ho Connor často zrazoval, jednou kámoš podruhý zrádce. Nezajimavý padouši. Asi mě potěšila ta část s mongolskými vesničany (nebo jak se nazývají). Na jedno zhlédnutí asi stačí. Průměr. Jednu hvězdičku dám za Adele. 50%