Z džungle do džungle (1997)

Děti se u toho pobaví, dospělí jen zavrtí hlavou a řeknou si - tohle už tu bylo, ne?

Jízda (1994)

Hodně zajímavý film, který stojí za to vidět...

Chobotnice z II. patra (1986)

Jeden z nejhorších českých filmů pro děti, jaký kdy byl natočen.

Čtyři pokoje (1995)

Větší šílenost jsem dlouho neviděla, jde však o šílenost zatraceně zábavnou a vtipnou. Tim Roth v roli Teda byl naprosto úžasný. První povídka je takový slabší rozjezd. U druhé jsem se celkem dost nasmála, takže ta už stála za to. Třetí Rodriguezova povídka už začala mít tu správnou šťávu a její geniální závěr je prostě dokonalý. Pak přišla poslední povídka a s ní i Tarantino, což už od začátku zaručuje jistou kvalitu, vtipnost a genialitu. Dostala jsem něco jiného, než jsem čekala. Nutno podotknout, že něco lepšího. No, prostě bomba!

Stella (2003)

Chudáci děti - tímhle je o Vánocích krmit!

Richard III. (2002) (divadelní záznam)

Je to divadelní hra, která by mohla být hodnocena od odpadu až po pět hvězdiček. Rozhodně to je hodně, ale hodně zvláštně zpracované... Co by na to asi řekl Shakespeare?

Noc v muzeu (2006)

Překvapivě dobrý a vtipný snímek s pěknými hereckými výkony a zajímavými nápady. Na noc v muzeu se prostě moc hezky kouká.

Celebrity Deathmatch (1998) (seriál)

To je ale blbost - trochu mi to přijde jako Happy Three Friends :). Ale slušně mě to pobavilo.