• Romantický
  • Rodinný

Město (2010)

na tento film jsem se moc netěšila, neboť jsem očekávala další bezhlavé střílečky, což vůbec nemusím, ale když jsem film zhlédla, naprosto mě chytil za srdce. V první řadě jsem byla naprosto nadšená z hlavní postavy, kterou zahrál Ben Affleck, kvůli kterému jsem si film vybrala. Dále už pak přicházela další a další pozitiva. Já osobně mám velice ráda filmy kriminálního charakteru a film Město naprosto splnil mé touhy, po bezvadném filmu. Líbilo se mi, že hlavní postava, která byla grázl, jím vlastně úplně tak nebyla. Další pro mě naprosto skvělá věc byla, že film měl dvě strany a to policii, která vedla vyšetřování a lupiče, kteří loupili, tím se děj odehrával z různých pohledů. Většinou si již znovu nepustím film, který jsem někdy viděla, ale film Město si můžu pouštět stále dokola a nikdy mě neomrzí. Naprosto šokující pro mě byl závěr filmu a především to, jak dopadla banda lupičů. A úplný konec mohl být jiný, očekávala jsem něco lepšího a stále jsem čekala na něco, co vlastně nepřišlo. Vždycky když si ho pustím znovu, doufám, že dopadne jinak.

McLeodovy dcery (2001) (seriál)

Tenhle seriál mě naprosto uchvátil a dokážu si ho pouštět´stále dokola, ikdyž vím, jak co dopadne. Seriál je natočený na nádherném australském místě, v prostorách nádherných farem a dokonalé přírody, jednou bych si tam přála být. Ikdyž je seriál především o farmaření, nezbytné jsou samozřejmě vztahy mezi farmáři. Děje, příhody a příběhy, které se zde odehrávají jsou neskutečné, někdy přehnané a někdy naprosto reálné. Tolikrát jsem si ještě nikdy u seriálu nepobrečela. Pro mě osobně byly nejlepší série od 1 do 5 protože potom to už nebylo ono. Přicházely nové a nové postavy a ty už tam tolik nezapadaly, nebo se příběhy zamotávaly a staré a původní postavy odjížděly a odcházely a už se mi to tolik nelíbilo. Nejvíc ze všeho se mi nelíbilo, že Luke, už se nikdy nevrátil, akčoliv jsem si strašně přála, aby se tam za Jodi vrátil. Do posledního dílu, jsem čekala jeho návrat.