Komici v montérkách na šňůře (2003)

::::::::::::::::::::::::::::::::::: Pár dobrých vtípků tam bylo, ale jinak bohužel nic moc. Nechci napsat "trapné", protože každý má jiný smysl pro humor. Asi jsem se dohromady zasmál tak pětkrát. Ale jak říkám, záleží pouze na vašem smyslu pro humor. Proto je taky moje hodnocení takové, jaké je. ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Volver (2006)

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Filmům Pedra jsem nějak nepřišel na chuť. :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Dlouhý polibek na dobrou noc (1996)

::::::::::::::::::::::::::::::::::: Scénaře Shanea Blacka mám rád, ale tohle mne nějak nevzalo. Chyběly tady jeho obvyklé hlášky a Geena Davis není zrovna dvakrát můj typ. Měli spíše vybrat nějakou sexbombu ......... ,-) Neříkám, že je to špatný film, ale nějak mne to neoslovilo ...... Zajímavé komentáře: lesumir ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Báječní a bohatí (1987) (seriál) odpad!

Pro mne nic nového. Já už báječný a bohatý jsem, tak proč bych měl čumět na takový debilní seriál ?

Moderní Popelka (2004)

:::::::::::::::::::::::::::::: Já nevím, je to pořád dokola. Romantickou komedii si představuji jinak. Není to špatné, ale ani originální, ani moc zábavné. :::::::::::::::::::::::::::::::::::

Digimon (2000) odpad!

Kopie Pokémonů. Nesnáším lidi, co se opičí !!!!

Mission: Impossible III (2006)

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Nemám rád Toma Cruise !!!! :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Vetřelec ³ (1992)

:::::::::::::::::::::::::::: Druhý nejlepší Vetřelec po Vetřelec: Vzkříšení. První dva mne vůbec nebavily. Tady je to o dost lepší .... :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Zběsilá jízda (2004)

::::::::::::::::::::::::::: Na to, že je to film od nácků, velmi kvalitní a zábavné !!! Viděl jsem to, už několikrát !! :::::::::::::::::::::::::::::