• Fantasy

Lucifer - Mimo záznam (2017) (epizoda)

Geniální díl. Nic tomu nechybělo a Lucifer byl Lucifer tak jak ho známe z první a druhé série - tedy ďábelský :D

Lucifer - Jsou zpět, nebo ne? (2017) (epizoda)

Seriál si zatím drží svoji kvalitu (leč zrovna 3 série má být nejslabší). Dost se mi líbí jaký progres odnáší všechny charaktery,ale prostě u Lucifera to není zrovna to co bych rád viděl,ano líbí se mi jak naložují s jeho charakterem,ale zase nechci aby se z něho stal hodný andělíček. Chci aby byl neutrální když už a hlavně chci aby byl takový jako byl nejlíp v první sérii (i v druhé byl dobrý,ale tam se už držel při zemi). Všechny charaktery jsou super,ale hergot fakt nechci Lucifera kladnýho jak mraky a hlavně taky nechci aby se z toho stala normální drama seriál páč tenhle díl nebyl absolutně vtipnej jen vážnej což v minulých dílech tolik nebylo.

Lucifer - Vezmi mě zpátky do pekla (2016) (epizoda)

Přemýšlel jsem mezi 4* nebo 5*,ale vzhledem k tomu že jsme neviděli žádný hněv lucifera díky detektivovi co zas vystřelil tak dám 4*. Jinak solidní finále.

Lucifer - Pilot (2016) (epizoda)

Solidní pilot. Jsem zvědav na další díly. 90%

Vražda na jachtě (2019)

První polovina je nudná,druhá vcelku dobrá. Jinak pohodová komedie letní. 60%

Spider-Man: Daleko od domova (2019)

Spider-Man má ve filmech zajímavou superschopnost a to že každý druhý díl v sérii je strašně parádní. Tenhle film se povedl,rozhodně je o nějakých 150% lepší a zábavnější než Homecoming,který přiznejme si si na rovinu byl průměr. Pokud máte rádi IronMana tak zde budete nadšení jak je krásné propojen s celou jeho trilogii resp. nejvíc s Iron Man 1. Lokace,která zde byly bylo krásné jak si s nimi štáb pohráli tak,aby to bylo svým způsobem jiné. Rozhodně úsměvné,ale bylo že Praha spolu s Londýnem ve filmu zaujímala nejdelší stopáž a rozhodně fajn bylo vidět že konečně režiséři přišli na to že máme češtinu a nesnažili se aby to vypadalo že vše je napsáno v angličtině a každý mluví anglicky. Mysterio v roli Jake Gyllenhala byl parádní,ale čekal jsem že si s tím víc zašpásujou a nějak pozmění chování. Tom Holland rozhodně potvrdil že spolu s Tobeym budou zapsáni jako nejlepší představitelé. Samozřejmě i sexy Marisa Tomei a Jonem byly dobří. Ovšem našli se zde menší výtky....scénář je takový že nikoho neurazí ani nenadchne tudíž nic světa bornýho,místy velmi trapné momentky,nic moc akce a nudný závěrečný souboj kde určitou část to byla fakt nuda to sledovat a je velká škoda že si s tím neprohráli víc (např aby dotyčný pocítil vlastní medicínu) a udělali z toho klasický "dostane na frak" jen tak. Je zajímavé že tenhle film je dosti podobný vizi od Ramiho plánů na další filmy tudíž tak u Ramiho tak i třetí díl tohohle bude dosti vyvrcholený. Verdikt : Celkově je film moc fajn a vidět že smrt Iron Mana má na svět vliv a hlavně na spider-manovi což vlastně dává samotnému charakteru větší sympatie. Halucinoidní scény byly parádní a humor vcelku ušel. Každopádně doporučuji zůstat na všechny potitulkový scény bude to mít bezesporu vliv na další filmy takže to svým způsobem vyvrcholí jako ve Spider-Man 3 jak jsem již psal. 75%,4* doporučuji.

Kocour Raplík (1992) (seriál)

Velmi zvláštní animáč. Jako malej jsem ho baštil. Některé díly byly povedené,které míň. Styl kresby je taky dosti zvláštní což mi připadlo když jsem byl malý i místy strašidelné :D Fajn oddechovka

H2O: Stačí přidat vodu (2006) (seriál)

Kdysi jako dítě jsem na to rád koukal...dnes si říkám že "co jsem to kurde sledoval ?",ale na druhou stranu když si to pustíte v pozdějším věku tak to funguje tak dokonale jako parodie - je to tak tupý až je to místy dobrý. K tomu absolutní alfa seriálu Lewis ten tomu dává teprve třešničkou. 45%

Van Helsing (2004)

Dnes již kultovní béčko,kdysi propadák s vlažnými recenzi,které trvají sice do dnes,ale je to už mírnější. Tenhle film byl nadčasovější,kdyby vyšel později a ten scénář se líp filtroval zážitek by pro všechny byl lepší. Mě osobně se to líbí a bavilo mě to,ale chápu že ne každému to sedne. Herecké výkony jsou na úrovni a i efekty,jediné kde to trošku pokulhává je konec a nějaký budování příběhu u hlavního představitele kde tohle spíš bylo náznakem. 72%