Sunao ni narenakute (2010)

Podobně jako v případě Last Friends konec po prvním dílu. Přestože v tom hraje Juri Ueno, tohle fakt není nic pro mě..

K-ON! film (2011)

Pro fandy K-ONu naprostý bonbónek, ostatní si to asi tolik neužijou.

GTO: the Great Teacher Onizuka (2012) (seriál)

Je pravda, že k tomuto seriálu nelze příliš přistupovat bez předsudků, protože GTO drama je legendární, nicméně tento Onizuka je více věrný předloze, a proto pro mě perfektní. Oba seriály jsou skvělé. Akorát Urumi mohla být blonďatější.. ^_^

Bakuman. - Season 2 (2011) (série)

Úžasné, skvělé, nejlepší anime které jsem viděl za douhou dobu. Už první série byla na pět hvězdieček, druhá série je ale ještě mnohem lepší, téměř jsem se od ní nemohl odtrhnout a zkouknul jsem jí za pár dní. A třetí série už je ohlášená...

Bakuman. (2010) (seriál)

Manga mě příliš nebavila, je strašně ukecaná, spousta textu a skutek utek. Ovšem v anime se tohleto ztratí, naopak je to spíš výhoda adaptovat takovou mangu, protože je to pořád o něčem a nemusí se přidávat nudná vata. A moje tušení se vyplnilo, Bakuman se mi líbí daleko více jako anime, je to ovšem takové anime spíš pro fandy mangy, což jsem třeba já, ti si na tom musí naprosto smlsnout. Někoho, kdo má radši anime, to třea nemusí tolik bavit. Každopdáně skvělá záležitost a nad očekávání napínavá.. ^_^

Avengers (2012)

Ukočírovat celý tým superhrdinů a udělat z něj dobrý film, to není žádná prdel. Whedonovi se to povedlo, v což jsem ostatně věřil a doufal. A i když bych byl radši, kdyby se věnoval spíš komiksům a seriálům než blockbusterům, rozhodně byla volba režiséra v tomto případě správná a pravděpodobně i jediná možná. Avengers jsou skvělí. Jedině ovšem ve 2D a s titulkama. UPDATE: Nejlepší recenze: .maggie. UPDATE2: Několik lidí někde psalo, že Avengers nejsou tak dobří jako Dark Knight. Naopak, Dark Knight nesahá Avengerům po kotníky.

Babylon 5 - Velký sumit (1993) (epizoda)

Straczynski je velmi zajímavý komiksový autor, a tak jsem se rozhodl, že vyzkouším i jeho seriál. Tento pilot není sice z nejlepších, ale věřím, že seriál je úplně jiné kafe..